Kolejne sukcesy Natalii Bogdanowicz na międzynarodowym turnieju

2021-11-04 11:25:43(ost. akt: 2021-11-04 12:20:02)

Autor zdjęcia: Facebook

Młoda lidzbarczanka po raz kolejny pokazała, że jest zawodniczką na najwyższym poziomie. Podopieczna Zbyszka Pietkiewicza wróciła z brązowym medalem z WTT Youth Contender w słowackim Senec.
Lidzbark Warmiński staje się miastem znanym z tenisa stołowego. Nasi zawodnicy odnoszą coraz większe sukcesy na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach. Tak jak Natalia, która zaliczyła świetny występ w Senec. W półfinałowym pojedynku lidzbarczanka uległa nieznacznie rozstawionej z numerem pierwszym Suhanie Saini 2:3, która była faworytką zawodów. To oznacza bardzo wysoki poziom gry naszej zawodniczki, zwłaszcza że to jej pierwsze pojedynki w wyższej niż dotychczas kategorii, czyli kadetek. Natalia wygrała łącznie pięć pojedynków, z czego aż trzy w turnieju głównym. W fazie pucharowej zawodniczka Warmii Lidzbark Warmiński pokonała Faustynę Stefańską (Niemcy), Veranikę Varabyovą (Białoruś) czy Vendulę Sichanovą (Czechy).