Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Podziel się:

Podziel się:

MDK najlepszy na Międzynarodowym Festiwalu w Bułgarii czyli wielki sukces placówki oświatowej powiatu lidzbarskiego.

Najwyższe trofeum - Grand Prix dla zespołu WILD na Międzynarodowym Festiwalu "My XXI wiek" w Bułgarii.

Mamy upragnione GRAND PRIX dla Polski.
Zespół wokalny "WILD" z Młodzieżowego Domu Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim decyzją międzynarodowego jury (Niemcy, Kazachstan, Gruzja, Bułgaria i Polska) - otrzymał jednogłośnie najwyższe uznanie - Grand Prix Festiwalu "MY XXI WIEK - 2019" w Słonecznym Brzegu, w Bułgarii.
Siedmioosobowa grupa wokalna ( Julek, Julia Z., Magda, Angelika, Julia B., Wiktoria i Oliwia) doskonale zaprezentowała Polskę na niwie międzynarodowej, promując tym samym nasz region w Europie.
Wielkie gratulacje mentorce zespołu, Pani Małgorzacie Habudzie oraz podziękowania wszystkim tym, którzy wsparli to zacne przedsięwzięcie.
Jesteśmy dumni z młodzieżowej reprezentacji powiatu lidzbarskiego, która rozsławia naszą małą ojczyznę w szerokim świecie i daje wyraz wielkości rozwijanych talentów na warmińskiej ziemi.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: mdklidzbarkwarm oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Grand Prix dla polskiego zespołu WILD z MDK w Lidzbarku Warmińskim
Oceń artykuł:

(0)