Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Podziel się:

Podziel się:

Zespół Wild mistrzem Międzynarodowego Festiwalu we Włoszech

Zespół wokalny Wild z Młodzieżowego Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim wrócił z Festiwalu "Orfeusz w Italii"ze złotem.

Siedmioosobowy zespół WILD, w składzie: Julia Babik, Angelika Krawczyk, Magdalena Wronowska, Oliwia Pauperowicz, Julia Zielińska, Wiktoria Głodowska i Kinga Pełka pod kierunkiem pani Małgorzaty Habudy skutecznie zadebiutował w dniach 9. 09 - 15.09. 2018r.
We włoskim Lido di Jesolo zdobył I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu "Orfeusz w Italii". Ogromnym sukcesem okazał się występ dziewcząt , bowiem zachwycił nie tylko jurorów, ale również publiczność, która znakomicie dopingowała grupę wokalną podczas zmagań konkursowych. Wśród biorących udział w rywalizacji wokalnej znaleźli się mi.in reprezentanci Bułgarii, Portugalii, Malty, Niemiec, Gruzji, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu.
Ogromnym wyróżnieniem była prezentacja wokalna podczas uroczystej gali, w której to oprócz piosenek wykonanych podczas współzawodnictwa nasze Słowiki wraz z innymi uczestnikami konkursu perfekcyjnie zaprezentowały utwór skomponowany przez jednego z jurorów, znanego włoskiego kompozytora i producenta muzycznego.
To niesamowite przeżycie i wielki prestiż dla placówki, do której uczęszczają lidzbarczanki.
To duma, szczęście i radość nie tylko dla mieszkańców powiatu lidzbarskiego, ale również dla województwa warmińsko - mazurskiego.
Gratulujemy zwyciężczyniom i ich opiekunce za wysoki poziom występu, na miarę mistrzostwa , a laureatkom złotego trofeum życzymy kolejnych sukcesów.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: mdklidzbarkwarm
Oceń artykuł:

(0)