Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Profil użytkownika Wojciech

JAK ONI ŚLUBUJĄ!

5 października 2018r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lidzbarku Warmińskim odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. W tym roku przybrało ono nieco inną formę niż w latach ubiegłych. Nawiązywała ona bowiem do popularnego programu telewizyjnego.

10 TYSIĘCY DLA ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO!

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lidzbarku Warmińskim jak co roku kibicował zawodnikom 4 Biegu Charytatywnego, zorganizowanego przez bank PKO i przeprowadzonego na w 12 stadionach w Polsce. I dzięki aktywności swoich kibiców wygrał znaczącą nagrodę.

BIBLIOTEKA LIDZBARSKIEJ "CZWÓRKI" PONOWNIE NAGRODZONA!

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lidzbarku Warmińskim ma powody do radości. W ostatni dzień wakacji dotarła wiadomość, że działająca w nim prężnie biblioteka szkolna ponownie otrzymała nagrodę. Tym razem za zorganizowanie akcji "Czytanie na bulwarze" przeprowadzonej w ramach ogólnopolskiej kampanii "Jak nie czytam, jak czytam".

Nowa świetlica w lidzbarskiej "czwórce"

13 czerwca 2018 r. Burmistrz Miasta Pan Jacek Wiśniowski uroczyście otworzył w lidzbarskiej "czwórce" nową świetlicę.

KAROLIADĄ CZCIMY PAMIĘĆ PAPIEŻA POLAKA

Tradycyjnie co roku w ramach odchodów święta Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Lidzbarku Warmińskim organizowany jest Turniej Piłki Nożnej „Karoliada”, na który są zapraszane szkolne drużyny piłkarskie z całego powiatu. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Pan Jacek Wiśniowski.

PRZEDWAKACYJNE SUKCESY LIDZBARSKIEJ „CZWÓRKI”

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lidzbarku Warmińskim wprawdzie już czekają na zasłużone wakacje, ale nie spoczywają na laurach i do samego końca roku szkolnego starają się dawać wszystko z siebie rozwijając swoje umiejętności i odnosząc sukcesy w rozmaitych konkursach.

Czytanie na bulwarze

Bulwar nad Łyną w Lidzbarku Warmińskim powstał w 2017 roku i od razu stał się ulubionym miejscem spacerów mieszkańców miasta oraz magnesem przyciągającym turystów. Uczniowie lidzbarskiej ‘czwórki” postanowili pokazać, że stanowi on też dobre miejsce do… czytania. Sprzyjają temu gęsto ustawione ławeczki, piękne plenery i bliskość przyrody. Relaks w takim otoczeniu z książką w ręku to niezapomniane przeżycie!

WIERSZE MOJE SĄ ROZMOWĄ

24 maja 2018 r. Oranżeria Kultury zaprosiła wszystkich miłośników słowa na niebywałą ucztę literacką. Tego dnia bowiem po raz pierwszy w Lidzbarku Warmińskim swoje spotkanie autorskie miał Wojciech Kass – autor kilkunastu tomików poetyckich, członek redakcji gdańskiego pisma „Topos”; znany jednak szerszej publiczności jako dyrektor Muzeum K. I. Gałczyńskiego w Praniu i opiekun spuścizny poety.

W KRAINIE SENSOLOGOPEDII

28 lutego 2018r. z plecakami na plecach dzieci z Przedszkola nr 6 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lidzbarku Warmińskim udały się w podróż do krainy ślimaka Ferdka. Przed wyprawą wzmocniły mięśnie całego ciała oraz buzi i języka. Zgodnie z instrukcją przygotowaną przez Ferdka przystąpiły do wykonywania różnych niełatwych zadań, dzięki którym dotarły do swojego przyjaciela.

Anioły pilnują nas

16 stycznia 2017 r. lidzbarską "czwórkę" odwiedziły anioły. Jak głosi przysłowie, przybyły tam ślizgając się po słonecznych promieniach. Tego dnia bowiem odbyło się w murach szkoły wielkie widowisko słowno - muzyczno - taneczne "Styczniowe Anioły".

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »