Piątek, 18 stycznia 2019. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Jedyna taka noc

Mikołaj pamięta o wszystkich dzieciach, zwłaszcza tych grzecznych. Przekonały się o tym maluchy z Akademii Uśmiechu, które spędziły noc w przedszkolu.

Mikołajkową noc maluchy z Akademii Uśmiechu spędziły w przedszkolu. Rodzice opuścili jego mury tuż po godzinie 19. Najpierw był czas na zabawę i pisanie, a właściwie rysowanie listów do Mikołaja. Następnie dzieci zjadły kolację, którą same przygotowały i oglądając bajkę czekały na przybycie Świętego. Nie zapomniały oczywiście o przygotowaniu ciasteczek dla gościa i marchewek dla reniferów.

Niestety, jak to zwykle bywa, Mikołaj pojawił się nie wiadomo kiedy, ale pozostawił w bucikach dzieci słodkie prezenty. I chyba miał małego pecha i podarł sobie ubranie, bo dzieci wraz z paniami przedszkolankami zauważyły skrawek czerwonego materiału powiewający na dachu. Jedno jest pewne, magiczna noc w przedszkolu zostawiła niezapomniane wspomnienia, a dzieci długo opowiadały z wypiekami na twarzach o przygodzie z Mikołajem. I nikt tej nocy nie płakał.

Fot.01
Dzieci przygotowały poczęstunek dla Mikołaja i reniferów

fot.02
Maluchy zjadły własnoręcznie przygotowaną kolację

fot.03
To była niezapomniana noc w przedszkolu
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Kamil Onyszk
Oceń artykuł:

(0)