Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Podziel się:

Podziel się:

"Talent prawdziwy wcześniej czy później na wierzch wypływa". Laureaci Powiatowych Spotkań z Talentem w Szkole Podstawowej nr 3.

Uczniowie lidzbarskiej TRÓJKI nagrodzeni - Powiatowe Spotkania z Talentem.

„Talent prawdziwy wcześniej czy później na wierzch wypływa”
Laureaci Powiatowych Spotkań z Talentem w Szkole Podstawowej nr 3

Organizatorem „Powiatowego Spotkania z Talentem” jest Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim. Celem tego przedsięwzięcia jest wyłonienie i nagrodzenie utalentowanego ucznia, który posiada osiągnięcia w konkursach i olimpiadach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim lub ogólnopolskim oraz zawodnika uczniowskiego klubu sportowego, który odniósł znaczące sukcesy na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim lub międzynarodowym.
Laureatami XIII edycji Powiatowych Spotkań z Talentem zostali uczniowie: Paskal Myhan ucz. kl. VIIIa i Marcin Zadrożny ucz. kl. VIIIc.
Paskal Myhan to uczeń, który cieszy się ogromną sympatią wśród rówieśników. Jak twierdzi wychowawczyni klasy, p. Anna Pałka, bardzo ambitnie podchodzi do realizacji wyznaczonych mu zadań. Stara się rozwijać wielokierunkowo, jednak motocross to jego hobby i wielka pasja. Reprezentuje nasz region jako członek Kadry Narodowej w Motocrossie klasy 85 oraz członek Akademii Orlen. Otrzymał nominację na Sportowca Roku 2017.
Osiągnięcia 2017
III m - ce Puchar Polski
III m – ce Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
I m – ce Warmińsko – Mazurskie Mistrzostwa Okręgu

Osiągnięcia 2018
III m – ce klasyfikacja generalna w Mistrzostwach Polski
III m – ce Puchar Polski
I m – ce Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
I m – ce Warmińsko – Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
III m – ce klasyfikacja sponsorska Adventure Team Livalightine.
Marcin Zadrożny to ucz. kl. IIIc , którego wyróżnia wielka kultura osobista, zaangażowanie i perfekcyjność w realizacji podejmowanych działań. W roku szkolnym 2016/ 2017 i 2017/2018 uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii. W ubiegłym roku szkolnym uzyskał średnią ocen 5. 75 i wzorowe zachowanie. Został też laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego w roku szkolnym. Zajął III miejsce ( poziom ponadpodstawowy) w II Regionalnym Konkursie Wiedzy o Zbrodni Katyńskiej pt. „Pamięć o Katyniu kształtuje nasze dziedzictwo”.
Ukłony w stronę Rodziców.
Uczniom gratulujemy sukcesów, trafnych wyborów, bo „Talent prawdziwy wcześniej czy później na wierzch wypływa”.
Anna Rutkowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anna Rutkowska
Oceń artykuł:

(0)