Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Podziel się:

Podziel się:

Ciąg dalszy przygód filmowych Lidzbarskiej Grupy Filmowej.

Dzięki środkom przekazanym przez Stowarzyszenie Kobiet Miej Marzenia z grantu „charytatywnie – aktywnie” możemy zrealizować kolejny film i poprawić jakość naszej pracy. Kolejny lokalny temat w oku kamery.

Ciekawe projekty muszą trwać aby mogły tworzyć interesujące działania. Kolejne spotkanie Lidzbarskiej Grupy Filmowej i kolejne minuty filmu zostały utrwalone na karcie pamięci kamery. W sierpniu spotkanie plenerowe w „małym amfiteatrze” pozwoliło zapoznać wszystkich chętnych o tematyce filmu oraz możliwościach jakie daje udział w warsztatach. Kolejne spotkanie miało już bardzo praktyczny charakter. Wielką pomoc okazała nam młodzież związana ze Świetlicą przy Parafii Piotra i Pawła w Lidzbarku Warmińskim. Osoby wspierające projekt mogły poczuć ciężką prace ekipy technicznej lub jeżeli odwaga pozwoliła wcielić się w jedną z postaci filmu. Działania sfinansowane dzięki środkom przekazanym przez Stowarzyszenie Kobiet Miej Marzenia z grantu „charytatywnie – aktywnie”.

Planem filmowym na kilka godzin stał się most Kopernika w pięknym otoczeniu zabytkowej lidzbarskiej świątyni. Tematyka wojenna jest trudną materią więc z tym większym zadowoleniem poznaliśmy zdanie młodych mieszkańców miasta o tym okresie historii regionu.

Dziękujemy również za wsparcie dla Lidzbarskiego Domu Kultury za użyczenia „małego amfiteatru” na spotkanie inauguracyjne projektu

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: manufaktura dzika oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Ciąg dalszy przygód filmowych Lidzbarskiej Grupy Filmowej
Oceń artykuł:

(0)