Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Wody i Dzień Ziemi w Trójce

Obchodzimy je co roku i dlatego chcemy, aby kolejne obchody były ciekawsze i angażowały coraz więcej uczniów. W tym roku niestrudzona przyrodniczka i inspiratorka - pani Kasia Tyl-Hatlińska - zaproponowała wodne eksperymenty i pokaz mody ekologicznej.

Święto wody pozwoliło uczniom z klas piątych i szóstych poczuć się nauczycielami, którzy zaprezentowali swoim rówieśnikom siedem stanowisk z pokazami niezwykłych właściwości zwykłej wody. Eksperymentowanie z wodą bardzo podobało się i widzom, i młodym naukowcom.
Obchody Dnia Ziemi zaangażowały większą liczbę uczestników, gdyż każda klasa miała przygotować cztery stroje z surowców wtórnych. Pomysłowość uczniów klas IV-VI wykonujących ekologiczne stroje: wieczorowy, sportowy, plażowy oraz piżamę, była niesamowita. Oprócz tego klasy musiały równie efektownie opowiedzieć o przygotowanych kreacjach, o tym, co ich zainspirowało, o tym, kto je zaprojektował i wykonał. Pokaz mody urozmaiciły występy wokalne naszych utalentowanych uczennic.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: sylwia pieczykolan oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Dzień Wody i Dzień Ziemi w Trójce
Oceń artykuł:

(0)