Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Profil użytkownika sylwia pieczykolan

Na zawsze w naszej pamięci

„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia, żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach” pisał Albert Einstein. Żyjemy we wspomnieniach osób, z którymi zetknęliśmy się w życiu. Wspominamy i żegnamy Pana Dyrektora Antoniego Włodkowskiego, naszego przełożonego, kolegę, przyjaciela.

Dzień Wody i Dzień Ziemi w Trójce

Obchodzimy je co roku i dlatego chcemy, aby kolejne obchody były ciekawsze i angażowały coraz więcej uczniów. W tym roku niestrudzona przyrodniczka i inspiratorka - pani Kasia Tyl-Hatlińska - zaproponowała wodne eksperymenty i pokaz mody ekologicznej.

Trójkowo - mitologicznie i andrzejkowo

Na przekór szarej i nudnej aurze koniec listopada w Trójce był kolorowy i niezwykły.

Aby tradycji stało się za dość, musiał się odbyć Szkolny Konkurs Mitologiczny. W pewien listopadowy, szary dzień zaroiło się na trójkowym korytarzu i holu od niecodziennie ubranych uczniów, wcielających się w role...

Spotkanie na Olimpie

Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 pod nazwą: „Aktywne i zdolne mróweczki z lidzbarskiej trójeczki”, wzięła udział w projekcie wspartym finansowo ramach konkursu „Charytatywnie – Aktywnie 2016. Spełniamy marzenia… nie tylko nasze”. Byli to uczniowie z klasy Vb oraz VIa pod kierunkiem wychowawczyń: Katarzyny Tyl-Hatlińskiej i Sylwii Pieczykolan. Celem zadania było zorganizowanie szkolnego teatru lalek.

Radosny jubileusz

Obchody jubileuszu mogą być różne: podniosłe, wzruszające, pełne wspomnień, poważne... Uroczystość z okazji 55. urodzin Szkoły Podstawowej nr 3 była po prostu radosna.

Najwięcej radości i zabawy w przebieg całego spotkania wniósł pan Bartek Zdanowicz, który poprowadził je wraz z panią Dorotą...

"Trójka" i Dzień Ziemi

Tegoroczne obchody Dnia Ziemi w Szkole Podstawowej nr 3 w Lidzbarku Warmińskim były częścią projektu „Fascynujący świat małych stworzeń – czyli o różnorodności stawonogów słów kilka". Wiosenne dni - 21 marca i 22 kwietnia - upłynęły nam w tym roku na pogłębianiu naszej wiedzy o owadach.

Powitanie wiosny w SP nr 3

Tegoroczne powitanie wiosny w Szkole Podstawowej nr 3 miało charakter sportowo - przyrodniczy. Rozpoczęliśmy ten dzień pod hasłem „Wiosnę witamy i owadom się przyglądamy” a zakończyliśmy głośnym dopingowaniem i wysokim zwycięstwem. Ale po kolei.

Szkolna opowieść wigilijna

Tegoroczne jasełka wystawiane w Szkole Podstawowej nr 3 skierowane były do młodego odbiorcy, dlatego też motywem przewodnim spektaklu była historia chłopca o imieniu Kacper.

Główny bohater to uczeń , który nie liczy się z uczuciami innych osób. Jest wobec nich niegrzeczny, lubi im sprawiać przykrość,...

Nasze sportowe talenty

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim od lat jest swego rodzaju kuźnią talentów sportowych. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż kolejne pokolenia uczniów przywożą z zawodów medale .

4 grudnia 2015 r. w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyły się I Halowe Ogólnopolskie Mistrzostwa...

Mikołaju, Mikołaju, co Ty robisz w naszym kraju?

Długo, długo uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 czekali na św. Mikołaja. Czekali, bo wszak obiecał, że powróci za rok. I dotrzymał słowa.

Jak zwykle brzuchaty jegomość nie przybył sam: otaczał go orszak śnieżynek i reniferków, którym w tym roku towarzyszył niebieski miś Trójek. Wesoła kompania...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnia »