środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Podziel się:

Podziel się:

KS ALFA Reduta Orneta wygrywa zawody strzeleckie

KS ALFA Reduta Orneta w dniu 1 marca zajął pierwsze miejsce w zawodach strzeleckich o Puchar Dyrektora GOKSiR Godkowo.

To już kolejne zawody strzeleckie, w których dominują zawodnicy KS ALFA Reduta Orneta. Do rywalizacji przystąpiła tylko jedna drużyna w kategorii MASTER w składzie: Karol Baciński, Patryk Kowalewski, Mirosław Bieliński, zaś Waldemar Olender reprezentował klub indywidualnie. Każdy z zawodników prezentował swoje umiejętności strzelając z pistoletu oraz karabinu pneumatycznego.
Od samego początku reprezentacja KS ALFA Reduta Orneta była faworytem, choć skład był mocno eksperymentalny. W ogólnej klasyfikacji wywalczyli pierwsze miejsce, zabierając po raz kolejny Puchar Dyrektor GOKSiR Godkowo do Ornety. Mirosław Bieliński został najlepszym strzelcem w kat. MASTER zawodów.

Dzięki uprzejmości i miłego przyjęcia przez organizatora orneccy strzelcy zaprezentowali wysoką formę i nie dali odebrać sobie tytułu pomimo "chorobliwego" okresu. Dzięki specjalistycznym treningom, które odbywają się regularnie w czwartkowe popołudnia, zawodnicy szlifują formę, by móc reprezentować barwy klubowe oraz miasto na zewnątrz.

Dobrym znakiem rozwoju tej olimpijskiej dyscypliny sportu jest fakt, że swoich sił próbuje fajna grupa dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że w miarę rozwijania swoich umiejętności z pewnością w przyszłości zasilą reprezentację Ornety w barwach KS ALFA Reduta Orneta.

MB
Zdjęcia: KS Alfa Reduta Orneta/MB
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)