Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Podziel się:

Podziel się:

Lidzbarski zespół "Reszta Świata" wygrywa mecz w DLPS

W 3 kolejce rundy rewanżowej XXVI edycji Dobromiejskiej Ligi Piłki Siatkowej (13-14 lutego) między zespołem lidzbarskim „Reszta Świata” a dobromiejskim „Lasy-2” zgromadzeni kibice byli świadkami kolejnego 5-setowego meczu. Tym razem to zespół z Lidzbarka Warmińskiego okazał się być górą.

Faworyzowani leśnicy przegrali z zespołem Matuesza Wróblewskiego 2:3. Pierwsze dwie partie wygrane do 18 i 22 „uśpiły” czujność leśników, którzy w secie trzecim popełnili zbyt dużo błędów. Natomiast ambitnie grający lidzbarczanie poprawili skuteczność przede wszystkim w bloku i od początku prowadzili 5-6 punktami.

W końcówce poderwali się leśnicy i doprowadzili do remisu 22:22. Jednak trzy ostatnie punkty zdobył zespół „Reszta Świata” i zasłużenie wygrał seta. W tym meczu po raz kolejny sprawdziło się powiedzenie, że jeżeli nie wygrywasz 3:0 to przegrywasz mecz 2:3. Kolejne sety dla „Reszty Świata” wygrane do 20 i 14. W meczu wyróżnił się Mateusz Pencarski, który zazwyczaj trzyma wysoki poziom, ale w tym meczu zagrał rewelacyjne w każdym elemencie gry. Gratulacje dla Matusza Wróblewskiego i zespołu za zwycięstwo i coraz lepszą grę.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: DLPS
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Lidzbarski zespół "Reszta Świata" wygrywa mecz w DLPS
Oceń artykuł:

(0)