środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Podziel się:

Podziel się:

III Noworoczny Turniej deblowy tenisa ziemnego mężczyzn w Lidzbarku Warmińskim

Sześć par zgłosiło się do III Noworocznego Turnieju deblowego tenisa ziemnego mężczyzn, który odbył się 1 lutego w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Bartoszyckiej 24 w Lidzbarku Warmińskim.

Pary zostały rozlosowane w dwóch grupach. Mecze w grupach rozgrywano systemem "każdy z każdym", a następnie zwycięzcy grup grali z drugimi zespołami "na krzyż".

W pierwszym półfinale para Chaciński/Tuzik pokonała parę Brodowski/Gieryszewski 2:0 w setach 6:3, 6:3. W drugim półfinale para Misiewicz/Jankowski pokonała parę Protas/Chyl 2:1 w setach 4:6, 7:5, 6:1.

Pokonani rozegrali mecz o 3. miejsce, zwyciężyła para Brodowski/Gieryszewski, w finale para Chaciński/Tuzik pokonała parę Misiewicz/Jankowski 2:0 w setach 6:0, 6:1. Pierwsze trzy zespoły nagrodzone zostały Pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Marcin Dalecki
Zdjęcia: osir lidzbark warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: III Noworoczny Turniej deblowy tenisa ziemnego mężczyzn w Lidzbarku Warmińskim
Oceń artykuł:

(0)