Wtorek, 25 lutego 2020. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Podziel się:

Podziel się:

Walentynkowe Zawody Strzeleckie w Ornecie

KS LOK "Orneckie Smoki" dnia 9 lutego zorganizował w Ornecie Walentynkowe Zawody Strzeleckie, w których wziął udział KS LOK "Warmiak" z Lidzbarka Warmińskiego.

W rywalizacji uczestniczyły 32 osoby, startujące w dwuosobowych drużynach oraz indywidualnie w konkurencji karabinu i pistoletu pneumatycznego.

KS LOK "Warmiak" reprezentowali: Joanna Kohut, Gabrysia Ligiżyńska, Kinga Dryzelenko, Robert Dziadosz, Krzysztof Molewski, Adam Dziadosz, Bartosz Molewski, Patryk Szymański, Dariusz Wojczulanis.

Drużynowo zawodnicy lidzbarskiego klubu zajęli odpowiednio miejsca:
1. Adam Dziadosz, Anna Stępniak.
4. Joanna Kohut, Robert Dziadosz.
7. Kinga Dryzelenko, Dariusz Wojczulanis.
12. Gabrysia Ligiżyńska, Bartosz Gromadka.

Karabin pneumatyczny:
6. Robert Dziadosz.
7. Bartosz Molewski.

Pistolet pneumatyczny:
8. Bartosz Molewski.
10. Patryk Szymański.

Warto wspomnieć, że od 18 stycznia do 2 lutego KS LOK "Warmiak" prowadził (jak każdego roku podczas ferii zimowych) codzienne zajęcia strzeleckie. Skorzystały z nich 143 osoby. Zajęcia sprawiły wiele radości uczestnikom, a także ujawniły kilka nowych strzeleckich talentów. Ferie minęły, ale klub strzelecki z Lidzbarka Warmińskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych na treningi, które odbywają się w środy, czwartki i niedziele na strzelnicy pneumatycznej przy ul. Wyszyńskiego 1 w Lidzbarku Warmińskim.

Koło Strzeleckie LOK "Warmiak" zaprasza również na Walentynkowe Zawody Strzeleckie, które odbędą się 16 lutego o godzinie 11:00 na strzelnicy przy ul. Wyszyńskiego 1 w Lidzbarku Warmińskim. W zawodach startują dwuosobowe drużyny, jeden z zawodników strzela z karabinu, drugi z pistoletu pneumatycznego, nagradzany jest łączny wynik zespołu oraz indywidualne w poszczególnych konkurencjach (można startować indywidualnie). Można strzelać z własnej broni pneumatycznej kal. 4,5 mm o energii wylotowej poniżej 17J (poza konkursem). Opłata startowa - 5 zł od drużyny.

Marcin Dalecki
Autorzy zdjęć: Gabrysia Ligiżyńska, Joanna Kohut, Dariusz Wojczulanis.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Walentynkowe Zawody Strzeleckie w Ornecie
Oceń artykuł:

(0)