Wtorek, 25 lutego 2020. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Podziel się:

Podziel się:

Zawody Pływackie w Lidzbarku Warmińskim

Szkoła pływania Swim Team wspólnie z Termami Warmińskimi zorganizowała 1 lutego Noworoczne Zawody Pływackie.

Po raz kolejny basen sportowy zamienił się w miejsce rywalizacji zawodników z Bartoszyc, Olsztyna, Dobrego Miasta, Lidzbarka Warmińskiego oraz okolicznych miejscowości. Łącznie udział w zawodach wzięło ponad 80 osób . Zaproszeni goście tj. starosta - Jan Harhaj, burmistrz - Jacek Wiśniowski oraz współorganizatorzy Pani Prezes Elżbieta Lendo, a także Menager Natalia Rybicka zadbali o uroczystą dekorację oraz prawidłowy przebieg zawodów.

Organizatorzy przewidzieli 8 kat. wiekowych z podziałem na chłopców oraz dziewczynki na dystansach 12,5 m, 25 m, 50 m, oraz OPEN 100 m. Zawody rozpoczęły maluszki (6 latki), które bez kompleksów pokonały swój dystans czyli pół długości basenu. Ciekawa okazała się również końcówka zawodów czyli wyścig rodzinny gdzie 5 zespołów złożonych z rodzica oraz dziecka brało udział w mini sztafecie.

Padło wiele rekordów życiowych, a rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie. Nie odnotowano żadnych dolegliwości oraz kontuzji.

Wyniki:

6 lat i mniej dziewczynki - dystans 12,5 m
1. E. Zaniewska 18,62 s
2. T. Rokita 43,38 s

7- 8 lat chłopacy - dystans 25 m
1. P. Kożuszek 27,75 s
2. D. Piwko 29.91 s
3. Aleksander Bączek 45,37s
4. Oskar Chomej 56,91 s

7- 8 lat dziewczynki - dystans 25 m
1. Antonina Michalska 37.10 s
2. Zosia Golec 58.34 s
3. Gabriela Chojnacka 58,47 s
4. Inga Królikowska 1.28,91 s
5. Nina Choba 1.28,22 s

9 - 10 lat chłopcy - dystans 25 m
1. Igor Bajer 19.82 s
2. Kacper Astachow 20.59 s
3. Marcel Wojtkiewicz 28.04 s
4. Aleksander Abucewicz 29.50 s
5. Błażej Rudziński 31.25 s
6. Jakub Kuzyk 33.28 s
7. Blażej Mejka 43,47 s
8. Jakub Sakowski 44,69 s
9. Wojciech Hrycyna 49,72 s
10. Huber Niedźwiedzki 51.72 s

9 - 10 lat dziewczyny - dystans 25 m
1. Zuzanna Paczkowska 19.18 s
2. Maja Borowa 20.68 s
3. Patrycja Waszkiewicz 31.00 s
4. Lena Bakierzyńska 31.19 s
5. Karolina Jakubczak 35.30 s
6. Amelia Słowik 38.25 s
7. Wiktoria Mucha 43.78 s
8. Maja Kufieta 52.09 s

11 - 12 lat dziewczyny - dystans 50 m
1. Michalina Uliszewska 39.28 s
2. Dominika Kożuszek 39.44 s
3. Olga Wasiak 40.25 s
4. Karina Rekieć 41.03 s
5. Emilia Karkut 41.87 s
6. Laura Otyś 43.63 s
7. Antonina Borek 54.28 s
8. Faustyna Panasiuk 54.81 s
9. Klaudia Chomej 1.18,95 s
10. Natasza Mielniczek 1.21,31 s
11. Marta Stepaniuk 1.23,06 s

11 - 12 lat chłopcy - dystans 50 m
1. Jakub Mucha 36,31 s
2. Mateusz Oleksy 40.22 s
3. Hubert Mucha 48.60 s
4. Kacper Biedulski 54.78 s

13 - 14 lat chłopcy - dystans 50 m
1. Jakub Piwko 32.19 s
2. Jakub Stepaniuk 36.82 s
3. Kacper Stankiewicz 37.53 s
4. Arkadiusz Baluta 41.07 s
5. Sebastian Legięć 42.19 s
6. Kornel Płoński 47.32 s
7. Emil Drabiński 54.14 s
8. Aleksander Ścibek 56.62 s
9. Michał Waniewicz 1.06,37 s

13 - 14 lat dziewczyny - dystans 50 m
1. Emilia Żurawska 33.94 s
2. Julia Powideł 37.71 s
3. Dominika Iwańska 38.78 s
4. Dominika Pazik 39.00 s
5. Zuzanna Karkut 41.49
6. Nadia Rokita 41.50 s
7. Oliwia Sadowska 41.59 s
8. Julia Hajdasz 42.91 s
9. Alicja Kruk 52.36 s
10. Gabriela Rutkowska 54.35 s
11. Aleksandra Hrycyna 1.15,16 s

15 - 18 lat dziewczyny - dystans 50 m
1. Emilia Stefaniuk 37.09 s

15 - 18 lat chłopcy - dystans 50 m
1. Dominik Koziatek 30.81 s
2. Michał Regin 31.58 s
3. Wiktor Winiarz 33.22 s
4. Szymon Kiszak 33.40 s
5. Jakub Wasiak 37.12 s
6. Filip Brodnicki 39.53 s

OPEN Mężczyźni - dystans 100 m
1. Karol Szczebiot 1:09,66 s
2. Rafał Nowicki 1:19,47 s
3. Antoni Rokita 1:23,94 s
4. Łukasz Zbutowicz 1:27,87 s
5. Kacper Stankiewicz 1:34,90 s
6. Jakub Wasiak 1:36,31 s
7. Sebastian Legięć 1:48,36 s
8. Andrzej Dryzelenko 2:03,16s

OPEN kobety - dystans 100 m
1. Emilia Żurawska 1:32,68 s
2. Dominika Iwańska 1:33,40 s
3. Julia Powideł 1:34,86 s
4. Nadia Rokita 1:40,19 s
5. Olga Wasiak 1:38,00 s

Wyścig Rodzinny - dystans 2 x 25 m
1. Sławomir, Jakub Piwko 34,31 s
2. Jakub Wasiak, Wasiak 35,43 s
3. Anna Rokita, Nadia Rokita 52,77 s
4. Paweł Michalski, Antonina Michalska 55,25 s
5. Emilia Zajewska, Anna Wos 1:23,81 s

Marcin Dalecki, Swim Team
Zdjęcia: Swim Team
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)