Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Podziel się:

Podziel się:

Żacy rocznik 2011 trzecią siłą w województwie

Żacy MKS Polonia Lidzbark Warmiński, rocznik 2011, zajęli trzecie miejsce w finale Halowych Mistrzostw Województwa, które odbyły się w sobotę 11 stycznia w Lidzbarku Warmińskim.

Młodzi piłkarze tworzyli dużo fajnych akcji. Wykazali zaangażowanie i wolę walki. Wielkie brawa, że rok po roku znaleźli się wśród najlepszych drużyn naszego Województwa. Przypomnijmy, że rok temu żacy zostali Mistrzami Województwa. W finałowym turnieju wystąpiło sześć zespołów. Najlepsza okazała się Zatoka Braniewo, wicemistrzem województwa został DKS Dobre Miasto. Brąz zdobyli podopieczni Michała Wąsika. Kolejne miejsca zajmowały odpowiednio drużyny: Białe Orły Olsztyn, UKS Junior Ełk i Olimpia Olsztynek.

W tym samym czasie seniorzy MKS Polonii Lidzbark Warmiński grali turniej w Iławie. Przez kilka godzin w hali sportowo-widowiskowej, która znajduje się nad malowniczym brzegiem jeziora Jeziorak, odbywał się charytatywny turniej. W rywalizacji udział wzięły m.in. takie zespoły jak Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Unia Susz, Motor Lubawa, GKS Wikielec i Jeziorak Iława – końcowy triumfator. W każdym z zespołów zagrali kibice, którzy wylicytowali możliwość gry.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Żacy rocznik 2011 trzecią siłą w województwie
Oceń artykuł:

(0)