Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Podziel się:

Podziel się:

Reprezentanci KSTS Warmia Lidzbark Warmiński w wysokiej formie

W Działdowie dnia 17 listopada odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w czterech grupach wiekowych: senior, junior, kadet i młodzik w tenisie stołowym. Startowali zawodnicy większości sekcji Warmii i Mazur, a główne role odegrali reprezentanci KSTS Warmia Lidzbark Warmiński, którzy wygrali aż pięć z ośmiu kategorii.

Triumfatorami poszczególnych grup wiekowych zostali: młodzik - Alan Zyps (Warmia), kadet – Artur Gromek (Warmia), juniorka – Natalia Bogdanowicz (Warmia), junior – Artur Gromek (Warmia), seniorka: Natalia Bogdanowicz (Warmia). Trzeba od razu zaznaczyć , że niektórzy zawodnicy mając odpowiedni ranking nie wystąpili w swoich nominalnych kategoriach. Czołowymi postaciami byli oczywiście: Natalia Bogdanowicz i Artur Gromek. Zawodniczka Warmii wygrałaby zapewne i pozostałe kategorie, ale w nich nie zagrała. W Działdowie konkurencji wielkiej nie miała, bo juniorek i seniorek jest u nas jak na lekarstwo, ale jej możliwości są znane w całej Polsce.

Artur Gromek wygrał pewnie turniej kadetów i juniorów, spróbował swych sił także w seniorach. Zajął piąte miejsce, ale w pierwszej fazie rywalizacji wygrał m.in. z Kacprem Petasiem. W najciekawiej zapowiadającym się turnieju seniorów zwyciężył Kamil Kurowski i tego należało się spodziewać, bo w lidze tez prezentuje się bardzo solidnie.

Marcin Dalecki
Zdjęcia: ksts warmia lidzbark warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)