Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Podziel się:

Podziel się:

Grupa Orlik MKS Polonii w finale rozgrywek

Dnia 13 października odbył się w Lidzbarku Warmińskim półfinał rozgrywek grupy Orlika. Młodzi piłkarze MKS Polonii Lidzbark Warmiński pod wodzą Sebastiana Zajączkowskiego awansowali do finału.

W ostatnim decydującym meczu pokonali po bardzo dobrej grze AP Progres Lidzbark Warmiński 2:1 i ostatecznie zajęli drugie miejsce z 7 punktami za Stomilem Olsztyn.

Trener Sebastian Zajączkowski mimo wielkich chęci nie mógł być obecny tego dnia, ponieważ zatrzymały go bardzo ważne sprawy rodzinnie. Jednak mimo to był cały czas w stałym kontakcie z trenerem, który go zastępował. Trener jest dumny z chłopaków, z tego jaką wykonali pracę, i jak się rozwijają, a efekty tego widoczne są gołym okiem.

Chłopcy rozegrali bardzo dobry turniej, gra ofensywna na pewno mogła się podobać licznie zgromadzonym kibicom, zauważyć można było elementy gry kombinacyjnej jak i kilka schematów rozgrywania piłki, które trenowane są pod czujnym okiem doświadczonego trenera Sebastiana Zajączkowskiego, bądź co bądź zawodnika pierwszego składu IV-ligowej Polonii. Pod bacznym okiem nowego trenera można zauważyć u młodych chłopców znaczną poprawę umiejętności oraz zabawę i radość z uprawiania tego pięknego sportu, jakim jest piłka nożna. To się liczy przede wszystkim.

Wyniki:
MKS Polonia Lidzbark Warmiński - AP Progres Lidzbark Warmiński 2:1
MKS Polonia Lidzbark Warmiński - AS Stomil Olsztyn 0:3
MKS Polonia Lidzbark Warmiński - GZPN Omulew Wielbark 0:2
MKS Polonia Lidzbark Warmiński - UKS SP LEGIA BART Bartoszyce 2:0
MKS Polonia Lidzbark Warmiński - SMP Żuri Olsztyn 2:2

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Ola Miecznikowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)