Sobota, 16 stycznia 2021. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Podziel się:

Podziel się:

20-lecie Team Cresovia Górowo Iławeckie

Dnia 5 października w Górowie Iławeckim odbył się turniej siatkówki kobiet i mężczyzn z okazji jubileuszu 20-lecia istnienia klubu Team Cresovia.

W rywalizacji uczestniczyły po trzy zespoły, zabrakło zapowiadanych wcześniej drużyn z Lidzbarka Warmińskiego. Wygrali faworyci czyli siatkarze KPS Gietrzwałd (wielokrotni mistrzowie III ligi) i siatkarki Fortunate Orneta, które w rozgrywkach amatorskich w regionie dominują od lat.

Rywalizacja miała oczywiście towarzyski charakter. Najważniejsze było uczczenie jubileuszu. To doskonale, ze w niewielkim w sumie środowisku od tylu lat istnieje sekcja siatkówki, która jest aktywna i dostarcza mieszkańcom dużo emocji. Panowie regularnie występują w III lidze warmińsko-mazurskiej, w miarę możliwości uczestniczą też w w prestiżowej lidze dobromiejskiej. Panie trenują systematycznie, grają raczej od czasu do czasu, bo nie mają ambicji „wyczynowych” traktują sport rekreacyjnie. W związku ze świętem było wiele życzeń, my również się do nich przyłączmy, życząc dalszych sukcesów i wytrwałości.

Wyniki:
Mężczyźni:
1. KPS Gietrzwałd
2. Team Cresovia (obecni zawodnicy)
3. Team Cresovia (dawni zawodnicy)

Kobiety:
1. Fortunate Orneta
2. Team Cresovia
3. Bartoszki Bartoszyce

Marcin Dalecki
Zdjęcia: Team Cresovia
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)