Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Turniej tenisa ziemnego w Lidzbarku Warmińskim

Dnia 22 września na kortach przy ul. Bartoszyckiej odbył się męski turniej tenisowy w grze podwójnej organizowany przez Lidzbarskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego SMECZ.

W rywalizacji wzięły udział cztery pary, które grały systemem każdy z każdym - polegało to na rozegraniu 3 meczy. Po zaciętych pojedynkach pierwsze miejsce zajęła para: Tomasz Chaciński(Olsztyn)/Arkadiusz Tuzik. Drugie miejsce wywalczyli Mirosław Jankowski/Kamil Mazurowski, trzecie Bogdan Białek/ Dariusz Dec, czwarte Jerzy Gawura/Andrzej Sikora(Bartoszyce).

W ten sam weekend podczas gdy w Lidzbarku rywalizowali panowie nasza tenisistka Arletta Tuzik brała udział w turnieju deblowym Pań pod nazwą II Olsztyńskie Spotkania Tenisowe. Wraz z koleżanką Moniką Narwojsz (Iława) zaprezentowały się znakomicie, wygrywając turniej bez straty seta. W turnieju deblowym brało udział 16 par, z czego para Lidzbarsko-Iławska doszła do półfinału, gdzie uległa zwycięskiej drużynie całego turnieju (para z Warszawy). Po zaciętych trzech setach Arletta i Monika zajęły 3. miejsce.

Marcin Dalecki
Zdjęcia: SMECZ
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)