Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Podziel się:

Podziel się:

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii młodzik i kadet

Dnia 21 września w Działdowie odbył się I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny w kategorii młodzik i kadet. Sekcja KSTS Warmia Lidzbark Warmiński wygrała w Działdowie trzy turnieje.

Frekwencja była niezła, pokazało się kilkoro nowych graczy, którzy od tego sezonu reprezentują barwy sekcji warmińsko-mazurskich. Zabrakło jedynie Natalii Bogdanowicz z Lidzbarka Warmińskiego, która mając zapewniony udział w imprezach centralnych obu kategorii z rankingu, wystartowała w weekend w Grand Prix Polski seniorek.

Sekcja KSTS Warmia wygrała w Działdowie trzy turnieje. W dwóch: młodzików i kadetek triumfowali nowi gracze: Adam Smoter i Weronika Bobek. Wśród kadetów najlepszy okazał się Artur Gromek. Triumfatorzy uzyskali przepustki do Grand Prix Polski, natomiast organizator KS Dekorglass Działdowo ufundował zawodnikom z trzech pierwszych miejsc poszczególnych kategorii wiekowych pamiątkowe pucharki i dyplomy.

Bezpośredni awans do Grand Prix Polski z lity PZTS mają: w kat. młodziczek: Natalia Bogdanowicz (KSTS Warmia Lidzbark Warmiński), Natalia Brzezińska i Zofia Madej (obie Dekorglass), w kat. młodzików: Artur Gromek i Michał Lipowski (Dekorglass Działdowo), w kat. kadetek: Natalia Bogdanowicz.

Marcin Dalecki
Zdjęcia: KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)