Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Podziel się:

Podziel się:

Koniec zwycięskiej passy Polonii

Dnia 15 września o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Wobalisa w Lidzbarku Warmińskim odbył się mecz 7 kolejki forBET IV Ligi pomiędzy Polonią Lidzbark Warmiński a Pisą Barczewo.

Mecz: MKS Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Pisa Barczewo
Wynik: 1:3

Przebieg:
0:1 - 65 minuta (GKS Pisa Barczewo)
1:1 - 69 minuta - bramka Sebastian Zajączkowski (MKS Polonia Lidzbark Warmiński)
1:2 - 81 minuta (GKS Pisa Barczewo)
1:3 - 90+4 minuta (GKS Pisa Barczewo)

Każda passa kiedyś się kończy. Niestety seria MKS Polonii Lidzbark Warmiński musiała się zakończyć w meczu z Pisą Barczewo. Mecz od początku był bardzo otwarty, sytuacje bramkowe miał zespół Polonii jak i Pisy. Zawodnicy na przerwę schodzili jednak z bezbramkowym wynikiem. Wynik spotkania w 65 minucie otworzyli goście, jednak już po 4 minutach wyrównał Sebastian Zajączkowski. W bramce Pisy bardzo dobrze radził sobie bramkarz, który kilkukrotnie ratował przyjezdnych przed stratą gola. Powiedzenie "niewykorzystane okazje się mszczą" sprawdziło się w dniu wczorajszym. W 81 minucie goście objęli prowadzenie, a w doliczonym czasie gry podwyższyli na 3:1. Słabsze mecze się zdarzają, nie można wszystkiego wygrywać. Zawodnicy mieli gorszy dzień, ale to nie oznacza, że zwieszają broń. Prawdziwych piłkarzy poznaje się nie po zwycięstwach, lecz po tym jak podnoszą się po porażkach. Piłkarze nie poddają się i walczą dalej. Najbliższa okazja już w najbliższą sobotę o 16:30, na wyjeździe MKS Polonia zagra z liderem tabeli - GKS LZS Wikielec.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Ola Miecznikowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Koniec zwycięskiej passy Polonii
Oceń artykuł:

(0)