Wtorek, 19 stycznia 2021. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Podziel się:

Podziel się:

Aleksandra Bartczak złotą medalistką Otwartych Mistrzostw Powiatu Grajewskiego

Dnia 14 września w Szczuczynie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grajewskiego w zapasach w stylu wolnym i kobiet. Złoty medal zdobyła Aleksandra Bartczak z LUKS "WARMIA" Lidzbark Warmiński.

Zawodnicy swój udział w zawodach rozpoczęli o godzinie 09:30 na tzw. "oficjalnym ważeniu". O 11:00 rozpoczęły się oficjalne zawody.

„Otwarte Mistrzostwa Powiatu Grajewskiego w zapasach w stylu wolnym i kobiet” zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele 12 klubów: GSZS „DELFIN” Rybno, LUKS „SOKOŁ” Lubawa, LKS „Orzeł” Karolewo, LUKS „Marcinkowo” Mrągowo, LUKS „ WARMIA” Lidzbark Warmiński, AUKS „PODLASIE” Białystok, LUKS „Amator” Juchnowiec, LMUKS „Olimpil Suwałki, MLUKS MOSiR Grajewo, LUKS „FENIKS” Krynki, UKS Księżyno oraz gospodarze- MLUKS „GWIAZDA” Szczuczyn.

Imprezę zaszczycili swoją obecnością: Waldemar Remfeld- Starosta Powiatu Grajewskiego i Grzegorz Gardocki- Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego, którzy wspólnie z prezesem - Radosławem Trzcińskim podczas oficjalnego otwarcie zawodów uhonorowali upominkami wychowanka MLUKS "GWIAZDA" Szczuczyn – Pawła Chrostowskiego za wyniki osiągnięte przez niego w 2019 roku.

Złoty medal zdobyła Aleksandra Bartczak z LUKS "WARMIA" Lidzbark Warmiński.

W wyniku odniesionych zwycięstw i porażek na koniec zawodów okazało się, że wychowankowie szczuczyńskiej „GWIAZDY” wygrali drużynowo te zawody, a pierwszą szóstkę uzupełnili: MLUKS MOSiR Grajewo, UAKS „PODLASIE” Białystok, LMUKS „Olimpik” Suwałki, GSZS „DELFIN” Rybno i LUKS „FENIKS” Krynki. Jak zwykle były łzy- „z wygranej i porażek”, ale to jest naturalnie wpisane w sporty walki. Gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na udział w zawodach. Wynik sportowy jest bardzo często wynikiem włożonej pracy podczas treningu.

Marcin Dalecki
Zdjęcia: LUKS "WARMIA" Lidzbark Warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Złoty Medal Aleksandry Bartczak
Oceń artykuł:

(0)