Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Podziel się:

Podziel się:

Akademia Przedszkolaka MKS Polonii rozpoczyna treningi na hali

Od dnia 7 września (sobota) o godzinie 10:00 najmłodsi adepci MKS Polonii rozpoczną treningi na hali sportowej przy ulicy Wierzbickiego 3A (Rolniczak).

Treningi począwszy od najbliższej soboty będą odbywały się w każdą sobotę o godzinie 10:00 na hali sportowej przy ulicy Wierzbickiego 3A (Rolniczak).

"To jest najlepszy czas, aby dziecko rozpoczęło swoją przygodę ze sportem. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku do 7 lat do wspólnych treningów, gier i zabaw, które prowadzone są przez animatorki Olę i Wiolę. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i radość dzieci po każdym treningu oraz oczekiwanie przez dzieci z niecierpliwością na następne zajęcia. Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo mocno podziękować Starostwu Powiatowemu w Lidzbarku Warmińskim ze starostą lidzbarskim p. Jan Harhaj na czele za możliwość prowadzenia przez nas treningów i użyczenie hali sportowej" - powiedział wiceprezes MKS Polonia Lidzbark Warmiński Mariusz Miecznikowski.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Ola Miecznikowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Akademia Przedszkolaka MKS Polonii rozpoczyna treningi
Oceń artykuł:

(0)