Wtorek, 14 lipca 2020. Imieniny Kamili, Kamila, Marcelego

Podziel się:

Podziel się:

VI Turniej Siatkówki Plażowej Oldboyów

Dnia 24 sierpnia na boiskach Plaży Miejskiej nad Jeziorem Sajmino rozegrano VI Turniej Siatkówki Plażowej Oldboyów. Zgłosiło się 8 par z Górowa Iławeckiego, Lidzbarka Warmińskiego, Iławy i Ostródy.

Turniej rozegrano w dwóch 4 zespołowych grupach eliminacyjnych systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów do 15 pkt. (przy remisie 1 : 1 - 3 set także do 15 pkt.). Po dwie najlepsze pary rozegrały półfinały („na krzyż”), a pary z miejsc 3 i 4 w eliminacjach mecze o miejsce 5 i 7 w turnieju.

Uczestnicy musieli spełnić dwa warunki: suma lat obu zawodników w parze minimum 75 lat, młodszy z nich musiał mieć ukończone 35 lat. Zgłosiło się 8 par z Górowa Iławeckiego, Lidzbarka Warmińskiego, Iławy i Ostródy.

Najlepsza okazała się para Krzysztof Rząca/Piotr Rząca (Iława), która w finale pokonała parę Piotr Bazarnik/Marcin Kaszubat (Górowo Iławeckie, Lidzbark Warmiński).

Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, a trzy najlepsze pary puchary. Organizatorem turnieju było Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji.

Marcin Dalecki
Zdjęcia: ostródzkie centrum sportu i rekreacji


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)