Piątek, 15 listopada 2019. Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda

Podziel się:

Podziel się:

X Mistrzostwa Polski Północnej w skokach przez przeszkody w Lidzbarku Warmińskim za nami

Dnia 4 sierpnia o godzinie 10:00 na boisku przy ulicy Polnej w Lidzbarku Warmińskim odbyły się X Mistrzostwa Polski Północnej w skokach przez przeszkody.

W zawodach rywalizowało 52 uczestników, w tym dwoje z Emiratów Arabskich i jedna z Ameryki. Sędzią głównym był Janusz Michalski. Rozegrano konkursy klas: LL mini, LL, L, P, N.

Organizatorami zawodów byli: Klub Jeździecki „Kamińskich”, Urząd Miejski w Lidzbarku Warmińskim oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim. Patronat nad mistrzostwami objął Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski.

Podczas zawodów Burmistrz Jacek Wiśniowski oraz Poseł na Sejm RP Piotr Cieśliński zostali uhonorowani przez Polski Związek Jeździecki Srebrną Odznaką Jeździecką za wieloletnie wspieranie i propagowanie jeździectwa.

Pomimo upału zawody cieszyły się dobrą frekwencją zarówno wśród zawodników jak i kibiców. Zmaganiom sportowym nieustannie towarzyszyły emocje, okrzyki i gorące brawa. Nie zabrakło również zaangażowania i zapału do walki wśród młodych jeźdźców.

Wyniki:

LL mini
1. Oliwia Nowacka, KROS GB
2. Aleksandra Kruczek, SOPRAN
3. Kamila Motyka, LIBERKA

LL z trafieniem w normę czasu
1. Wiktoria Wąsowicz, RAFA
2. Katarzyna Maksymiuk, TRACY
3. Kamila Motyka, LIBERKA

L zwykły
1. Wiktoria Wąsowicz, WOTAN
2. Nadia Al Zamil, ROKI
3. Jesika Neukirch, FULEDA

P z Jockerem
1. Nina Tulisow, GIGI
2. Wiktoria Wąsowicz, WOTAN
3. Krystian Zupa, PESSARO

N zwykły
1. Lucjan Tarnowski, DRAGON
2. Krystian Zupa, PESSARO

Marcin Dalecki
Zdjęcia: Urząd Miejski w Lidzbarku Warmińskim
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Mistrzostwa Polski Północnej w skokach przez przeszkody w Lidzbarku
Oceń artykuł:

(0)