środa, 20 listopada 2019. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

MKS Polonia Lidzbark Warmiński zagra z Jeziorakiem Iława na inaugurację sezonu

Dnia 10 sierpnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Wobalisa w Lidzbarku Warmiński meczem z Jeziorakiem Iława MKS Polonia zainauguruje sezon 2019/20 w forBET IV Liga.

W okresie przygotowawczym MKS Polonia Lidzbark Warmiński rozegrał cztery mecze kontrolne; zwycięstwo 5:4 z III-ligowym Znicz Biała Piska, remis z GKS Wikielec 3:3 oraz dwie porażki (z Warmią Olsztyn 1:3 i tą wczorajszą z Zatoką Braniewo 0:1). W minioną sobotę zespół Czesława Żukowskiego awansował do dalszej fazy Wojewódzkiego Pucharu Polski pokonując na wyjeździe po dogrywce LKS Różnowo 2:1

W sezonie 2018/19 ITS Jeziorak Iława zajął 3 miejsce w forBET IV Liga gromadząc łącznie 65 punktów, zdobywając przy tym 87 bramek, a tracąc 41! Najbliższy rywal lidzbarczan jest wymieniany wśród głównych kandydatów do awansu. W okresie przygotowawczym, podobnie jak MKS Polonia rozegrał cztery mecze kontrolne: zwycięstwo z Powiśle Dzierzgoń 2:1, remis 1:1 z Zawiszą Bydgoszcz oraz dwie porażki (2:1 z Sokołem Ostróda i 2:0 ze Spartą Brodnica). Najlepszym strzelcem Jezioraka w tych spotkaniach był Łukasz Suchocki (2 bramki).

Niewątpliwe będzie to bardzo emocjonujące spotkanie z wymagającym przeciwnikiem. Sezon dopiero się zaczyna więc wszystko się może zdarzyć, Polonię stać na zwycięstwo, lecz do tego na pewno będzie potrzebowała wsparcia z trybun. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Bilety na mecze rundy jesiennej sezonu 2019/20 będą odpowiednio w cenie: 3 zł (10 - 16 lat z ważną legitymacją szkolną), 5 zł (16 - 20 lat z ważną legitymacją szkolną oraz kobiety), 10 zł (pozostałe osoby). Do 10 lat oraz zawodnicy grup młodzieżowych MKS Polonia Lidzbark Warmiński wstęp darmowy !!! W rundzie rozegranych zostanie 10 meczy ligowych oraz mecze w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Karnety będą w formie kart plastikowych (w rodzaju kart kredytowych).

Karnet ulgowy (40 zł) - dla osób 10 - 18 lat z ważną legitymacją szkolną (przed każdym meczem legitymacja będzie sprawdzana razem z karnetem) oraz kobiety.

Karnet normalny (80 zł) - pozostałe osoby.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Ola Miecznikowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Inauguracja sezonu "Polonii". Mecz z Jeziorakiem Iława
Oceń artykuł:

(0)