środa, 20 listopada 2019. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

Druga rocznica utworzenia strzelnicy sportowej w Grądkach

Dnia 28 lipca obchodziliśmy drugą rocznicę utworzenia Strzelnicy Sportowej w Grądkach. Odbyły się zawody strzeleckie w kilku konkurencjach i kategoriach: mężczyźni, kobiety , młodzież do lat 15-tu, a dla najmłodszych do lat 10-ciu strzelnica Nerf.

Atrakcją-niespodzianką był ogromny Puchar Prezesa z okazji 2 rocznicy utworzenia strzelnic SOKÓŁ GRĄDKI w Grądkach- nagroda ta powędrowała do strzelca, który uzyskał najwięcej dziesiątek. Zawodnicy mieli do dyspozycji broń pneumatyczną. Rywalizowali strzelając z pistoletu i karabinu, oddając po 10 strzałów z każdej z tych broni, a liczyła się suma punktów zdobytych w obu konkurencjach.

Najlepsze wyniki:
Kategoria „Kobiety” :
1-Mariola Leszczyńska KS ALFA REDUTA ORNETA
2-Jolanta Drewnowska
3- Anna Pędzich KS ALFA REDUTA ORNETA
4 – Julia Piórkowska
5 – Marta Wójcik
Kategoria „Mężczyźni”
1 -Mirosław Kurenda KS ALFA REDUTA ORNETA
2 – Sebastian Leszczyński KS ALFA REDUTA ORNETA
3 – Robert Knyżewski
4 – Waldemar Olender KS ALFA REDUTA ORNETA
5 – Rafał Tanona
6 – Karol Lompert KS ALFA REDUTA ORNETA
Kategoria „ poniżej 15lat”
1 – Aleksandra Tanona
2 – Filip Knyżewski
3 – Maja Drewnowska
4 – Gabriela Leszczyńska SP4 ORNETA
5 – Mateusz Lender
6 – Maja Leszczyńska SP4 ORNETA
7 – Damian paluch
8 – Dylan Wójcik
9 – Julia Paszek
10 – Borys Marchlewski

Na strzelnicy Nerf bawiło się kilkanaścioro dzieci poniżej 10 lat. Organizatorzy zapewnili super zabawę w miłej atmosferze, jak zwykle okazało się, że wśród każdej społeczności, nawet tej niewielkiej (bo miejscowość Grądki nie należy do największych), są wielcy ludzie. Dla wielu jej mieszkańców nie istnieje słowo: "nie mogę", "nie da się" i wspólną ciężką pracą i zaangażowaniem starają się rozsławiać dumnie nazwę swojej Małej Ojczyzny w której na co dzień mieszkają i żyją. Najmłodsi uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, a dla wszystkich gości zaplanowano poczęstunek. Pogoda dopisała, a w zawodach wzięło udział kilkudziesięciu zawodników.

Zawody zostały sfinansowane ze środków Gminy Godkowo w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Zadanie realizuje Stowarzyszenie Pomocna Dłoń z Godkowa i Grupa Nieformalna SOKÓŁ GRĄDKI, przy wsparciu GOKSiR Godkowo. Nagrody dodatkowe przekazane zostały również przez sponsorów.

materiały i zdjęcia FotoSayian
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)