Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Podziel się:

Podziel się:

Dni Lidzbarka Warmińskiego na sportowo

W najbliższy weekend 9.08. - 11.08. odbędą się Dni Lidzbarka Warmińskiego. Zaplanowano wiele imprez sportowych.

W piątek (9 sierpnia) o godzinie 18:00 odbędzie się Memoriał Biegowy im. Tadeusza Brzostka na dystansie 5 km kobiet i mężczyzn – kat. OPEN, Stadion Miejski / ul. Bartoszycka 24. Bieg odbędzie się już po raz czwarty w Lidzbarku Warmińskim.

W sobotę o godzinie 10:00 rozpocznie się Turniej Tenisa Ziemnego kobiet i mężczyzn o puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego
Korty / ul. Bartoszycka 24. O tej samej godzinie odbędzie się spływ i wyścig kajakowy par mieszanych na rzece Łynie
od od ul. Przystaniowej do ul. Kopernika. Na godzinę 12:00 zapraszamy wszystkich na zawody dla dzieci i młodzieży oraz pokaz Freestylowy na deskorolce Macieja Dyrwala, ul. Ogrodowa / Skatepark. O godzinie 14:00 na boisku Orlik przy SP 3 ul. Lipowa 17a rozpocznie się Turniej Koszykówki o Puchar Posła Piotra Cieślińskiego. Oprócz pucharów i okolicznościowych medali będą również nagrody, w tym ufundowane przez Marcina Gortata - piłka i koszulka z jego podpisem. Na godzinę 16:00 zaplanowano inauguracyjny mecz Polonii Lidzbark Warmiński w forBET IV Liga. Przeciwnikiem będzie aspirujący do awansu do II - ligi ITS Jeziorak Iława. Mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Henryka Wobalisa w Lidzbarku Warmińskim.

Niedzielę rozpocznie Finał Grand Prix Lidzbarka Warmińskiego w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn (boiska przy Plaży Miejskiej Wielochowo). Start o godzinie 10:00. Także o godzinie 10:00 będzie miał miejsce Turniej Tenisa Ziemnego kobiet i mężczyzn o puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego (korty / ul. Bartoszycka 24). Tego samego dnia Koło Strzeleckie LOK "Warmiak" zaprasza miłośników strzelectwa na Otwarte Zawody Strzeleckie z okazji Dni Lidzbarka Warmińskiego, które odbędą się o godzinie 11:00 na strzelnicy przy ul. Olsztyńskiej w Lidzbarku Warmińskim. Konkurencje: pistolet sportowy MCM Margolin kal. 5,6 mm oraz karabin sportowy TOZ-17 kal. 5,6 mm. Zawodnicy startują w kategorii kobiet i mężczyzn, w konkursie biorą udział osoby niezrzeszone, członkowie kół i klubów strzeleckich strzelają poza konkursem. Opłaty startowe - 5 zł od konkurencji. Z okazji Dni Lidzbarka Warmińskiego zapraszamy również do udziału w Maratonie Pływackim, który odbędzie się na plaży miejskiej jez. Wielochowo w niedzielę 11 sierpnia o godzinie 12:00.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Dni Lidzbarka Warmińskiego na sportowo
Oceń artykuł:

(0)