Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Podziel się:

Podziel się:

Lidzbarski Klub Sportów Walki "Olympia"

Klub "Olympia" inwestuje w najmłodszych bo to oni stanowią fundamenty naszej przyszłości. Dla wielu dzieci cały świat ogranicza się do własnego podwórka, ulicy, klatki schodowej czy nawet komputera.

Nikt nie daje im szansy rozwoju własnych umiejętności, poznania lepszej strony życia, która przydaje się w dalszym radzeniu sobie z przeciwnościami na drodze dorosłego życia. Nie każdy ma też dość ambicji i woli walki o lepszy byt, aby zadbać o swoją przyszłość. Młodość dla wielu kojarzy się z okresem buntu wobec otaczającej rzeczywistości wielką energią, którą nie zawsze nawet dorosłym udaje się odpowiednio ukierunkować.

Lidzbarski Klub Sportów Walki "Olympia" chce zaproponować drogę – sposób w jaki młodzi mogą wykorzystać nadmiar swojej młodzieńczej energii. Tą drogą jest sport, który daje możliwość kształtowania własnego charakteru, samodyscypliny i wytrwałości w dążeniu do celu. Uczy on i wychowuje, a także jest podstawą rozwoju młodego człowieka.

"Naszym celem jest propagowanie i rozwój sportu, a także nauka i doskonalenie boksu, bjj i MMA wśród dzieci, młodzieży. Sporty walki są szansą by agresję drzemiącą w młodych ludziach zamienić na pozytywną energię poprzez pracę w zespole, wiarę we własne siły" - powiedział prezes klubu.

materiały klub "Olympia"
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Lidzbarski Klub Sportów Walki "Olympia" stawia na młodych
Oceń artykuł:

(0)