środa, 20 listopada 2019. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Podziel się:

Podziel się:

Mariusz Krzywiel z brązowym medalem

W weekend 6-7 lipca kolarze MTB z województwa warmińsko-mazurskiego z powodzeniem startowali w wyścigach na Pomorzu.

W rozegranym w Gdańsku Maratonie Rowerowym Lang Team na dystansie 29 km trzecie miejsce zajął Mariusz Krzywiel z Lidzbarka Warmińskiego. W Mini (dystans 29 km) sklasyfikowano ponad 230 zawodników.

Maratony Rowerowe Lang Team to jeden z najpopularniejszych cykli w Polsce organizowany z myślą o wszystkich miłośnikach dwóch kółek. W zawodach mogą wystartować wszyscy – niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności – wystarczy mieć rower i kask. Starannie dobrane trasy o różnym stopniu trudności umożliwiają rywalizację zarówno doświadczonym jak i początkującym kolarzom. W każdej miejscowości przygotowane są cztery dystanse: Parada Rodzinna (ok. 10 km), Mini (ok. 30 km), Medio (ok. 60 km) i Grand Fondo (ok. 90 km). Parada Rodzinna to rekreacyjny przejazd uczestników bez pomiaru czasu, natomiast na pozostałych dystansach załoga sędziowska dba o profesjonalny pomiar czasu. Uczestnicy Mini, Medio i Grand Fondo mogą skorzystać z bufetów na trasie, a po maratonie z posiłku regeneracyjnego.

Maratony Rowerowe Lang Team to niezapomniane wrażenia i emocje, a także możliwość zwiedzenia najpiękniejszych regionów naszego kraju. Patronat nad imprezą objęły m.in.: Telewizja Polska, Radio Eska, Onet, Fakt, Przegląd Sportowy, Wprost.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: materiały rowerowy lang team
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)