Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

Sukcesy zawodników Klubu Biegacza

Dnia 29 czerwca w okolicach Dobrego Miasta odbyła się impreza pd hasłem VI Grand Prix Warmii - VIII Biegiem po Wichrowskich Lasach. W ten weekend odbywały się również w Białymstoku Mistrzostwa Polski Mastersów w lekkiej atletyce.

Dnia 29 czerwca w okolicach Dobrego Miasta odbyła się impreza pd hasłem VI Grand Prix Warmii - VIII Biegiem po Wichrowskich Lasach. Wystartowało prawie 80 amatorów, głównie z Powiatu Olsztyńskiego, ale też z innych miejscowości regionu, także goście spoza województwa warmińsko-mazurskiego. Drugie miejsce zajął Rafał Olkowski z Lidzbarka Warmińskiego. Natomiast w kategorii pań U50/59 najlepsza okazała się Katarzyna Szczepańska.

W weekend 29 i 30 czerwca w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Mastersów w lekkiej atletyce. W stolicy Podlasia zjawiło się kilkuset uczestników, głównie byłych sportowców wyczynowych, ale nie brakowało osób, które pokochały lekkoatletykę później i teraz startują w imprezach weteranów. Lidzbark Warmiński reprezentował Marek Olszewski, który zajął trzecie miejsce w biegu na 100 metrów przez płotki, drugie miejsce w biegu na 400 metrów przez płotki, czwarte miejsce w skoku w dal oraz trzecie miejsce w trójskoku. Wszystkie konkursy były rozgrywane w kategorii M50.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Sukcesy zawodników Klubu Biegacza
Oceń artykuł:

(0)