Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

Zawody sportowo - obronne o Puchar Starosty Braniewskiego

Dnia 29 czerwca na strzelnicy wojskowej Braniewo - Glinka odbyły się zawody sportowo - obronne o Puchar Starosty Braniewskiego. W zawodach brało udział prawie 80 zawodników reprezentujących służby mundurowe, oraz cywili.

Strzelcy konkurowali na dystansie 100 metrów używając karabinka centralnego zapłonu AR-15 Bushmaster, oddając po 3 strzały próbne, oraz po 7 strzałów ocenianych do tarczy P-23. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy: służby mundurowe, cywile, kobiety oraz młodzież do lat 16-tu.

Strzelcy z Ornety zdobyli dwie główne nagrody, oraz zajęli wiele czołowych miejsc. I miejsce wśród cywili zajął Mirosław Kurenda, natomiast najlepszą kobietą w walce o Puchar Starosty Braniewskiego została Mariola Leszczyńska - która również zdobyła III miejsce kat. cywil, IV miejsce które również było premiowane nagrodą w postaci pucharu zajął Pan Waldemar Olender, a o podium otarła się Pani Anna Pędzich. Ornetę reprezentowali również najmłodsi zawodnicy, Gabriela Leszczyńska i Maja Leszczyńska, które kolejno zajęły IV i VIII miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, oraz życzymy kolejnych sukcesów w tej dyscyplinie i godnym reprezentowaniu Ornety.

Autor i zdjęcia: Sebastian Leszczyński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)