Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

"DZIEŃ DZIECKA Z POLONIĄ" pod patronatem starosty Lidzbarka Warmińskiego Jana Harhaja

Dzień Dziecka to jeden z ulubionych dni w roku maluchów. Pierwszy dzień czerwca minął pod znakiem zabawy dla najmłodszych. Od samego rana na dzieci czekało wiele atrakcji, przygotowano liczne gry i konkursy z nagrodami.

Dzieci wraz z rodzicami wzięli udział w zmaganiach TURBOKOZAKA, gdzie rywalizowali w pięciu różnych konkurencjach. Następnie rozegrali mecze, w których udział brali rodzice wraz ze swoimi pociechami. Zabawy było co nie miara. Każdy z osobna bardzo mocno zaangażował się we wszystkie konkurencje i mecze. Na koniec uczestnicy wzięli udział w quizie wiedzy o lidzbarskiej Polonii. Główną nagrodą była piłka z autografem Patryka Vegi ufundowana przez przyjaciela Polonii Pana Andrzeja Wejngold. Pozostali uczestnicy otrzymali piłki z podpisami zawodników MKS Polonia Lidzbark Warmiński oraz inne nagrody rzeczowe. Ponadto każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal z tego wyjątkowego dnia.

Ciekawym punktem programu był pokaz Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej, gdzie młodzi piłkarze mogli wejść do pojazdów, spróbować swoich sił w obsłudze węży strażackich i posłuchać o pracy poszczególnych służb. W tym miejscu chcemy podziękować dla Komendantów Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej w Lidzbarku Warmińskim. Nasze pociechy były zachwycone, bo kto z nas nie chciał w dzieciństwie być policjantem, strażakiem czy strażnikiem.

Do dyspozycji dzieci były animatorki, które zabawiały najmłodszych polonistów. Było malowanie twarzy (oczywiście w herb i barwy Polonii), skręcanie balonów i wielka frajda dla maluchów - bańki mydlane.

Uczestnicy mogli skorzystać również z przekąsek i słodkości przygotowanych przez firmę Polmlek, firmę Magdalenka, Pana Ireneusza Grzelaka, firmę EMMA oraz rodziców kibiców, którzy przygotowali przepyszne ciasta. Mieszkańcy Lidzbarka licznie przybyli na stadion, mimo tego, że niektóre pociechy jeszcze nie należą do Polonii. Drzwi MKS Polonia Lidzbark Warmiński są otwarte dla wszystkich. Zapraszamy nie tylko na zabawę, ale i na treningi z wykwalifikowaną kadrą trenerską.

Całość przedsięwzięcia uwieńczyła zabawa przy ognisku, gdzie nie było końca głośnym rozmowom, na temat (oczywiście) piłki nożnej. Ostatnim punktem było wspólne oglądanie meczu seniorów MKS Polonia Lidzbark Warmiński z Pisą Barczewo. Głośne okrzyki i śpiewy nie ustawały przez cały mecz. A po wszystkim było można podziękować zawodnikom za wspaniały sezon i awans do forBET IV-ligi.

Dużo ruchu, uśmiechu i zabawy. Tak można podsumować tegoroczny Dzień Dziecka na stadionie miejskim im. Henryka Wobalisa w Lidzbarku Warmińskim. Mamy nadzieję, iż wszystkim sympatykom klubu takie radosne dni będą zdarzały się jak najczęściej. Kolejny raz wszyscy mogliśmy zobaczyć, że w Lidzbarku Warmińskim mamy najwspanialszą młodzież.

"Z tego miejsca chcieliśmy podziękować dla Burmistrza miasta Lidzbark Warmiński Pana Jacka Wiśniewskiego i całej załogi OSiR z Piotrem Zalewskim na czele za udostępnienie stadionu. Wielkie podziękowania dla naszego sponsora Firmy Polmlek, która po raz kolejny pokazała ze zależy jej na naszych najmłodszych i zasponsorowała napoje i jogurty własnej produkcji, które były dostępne bez ograniczeń dla naszych piłkarzy, rodziców i przybyłych gości. Serdecznie dziękujemy również dla Habibi Bar za ufundowanie voucher-ów w konkursach. Mamy nadzieje, że bawiliście się wspaniale. Do zobaczenia za rok." - powiedział wiceprezes klubu Mariusz Miecznikowski.

Marcin Dalecki
Zdjęcia: Ola Miecznikowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: DZIEŃ DZIECKA Z LIDZBARSKĄ POLONIĄ
Oceń artykuł:

(0)