Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

Wyścigi motocrossowe w Olecku; sukcesy Moto Klubu

Dnia 12 maja na torze w Olecku odbyły się wyścigi motocrossowe, które zawierały w sobie trzy imprezy: Puchar Polski, III rundę Mistrzostw Strefy Polski Północnej i II rundę Mistrzostw Okręgu. Zjawiło się wielu znanych zawodników, o miejsca na podium nie było łatwo.

Zespołowy Puchar Polski zdobyli zawodnicy Moto Klubu Lidzbark Warmiński. Indywidualnie w klasie MXB zwyciężył Wojciech Kuształa.
Trzeci był kolega Dominik Winckiewicz. W klasie MX2C trzecie miejsce zajął Krzysztof Sartanowicz (wszyscy Moto Klub Lidzbark Warmiński).

W Mistrzostwach Strefy po III rundach w klasie MXB na czele trójka z Warmii i Mazur: Wojciech Kuształa, Tomasz Żuchlewski i Dominik Krysik (obaj Moto Klub Orneta). W klasie MX1C drugi jest Piotr Zinko (Moto Klub Lidzbark Warmiński), w klasie MX2C lideruje Krzysztof Sartanowicz, w klasie MX65 na trzeciej pozycji plasuje się Filip Daniłowicz (KM OSA Olecko), w klasie MX Junior prowadzi Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński), a wśród pań trzecia jest Hanna Szczucińska (Motoklub Olsztyn).

W klasyfikacji generalnej mistrzostw okręgu po II rundach w klasie MXB prowadzi Wojciech Kuształa przed Dominikiem Winckiewiczem i Tomaszem Żulewskim. W MX1C drugi jest Piotr Zinko, a trzeci Marek Niepiekło (Moto Klub Lidzbark Warmiński). W klasie MX2C na czele znajduje się Krzysztof Sartanowicz, w klasie MX Junior Paskal Myhan zajmuje trzecie miejsce, podobnie wśród kobiet Hanna Szczucińska.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Moto Klub Lidzbark Warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)