Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

Podziel się:

Podziel się:

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lidzbarku Warmińskim

W Lidzbarku Warmińskim odbyły się w sobotę (30 marca) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek oraz Międzywojewódzkie Eliminacje Drużynowe Młodzików, Kadetów (OOOM) i Juniorów. W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy Mazowsza oraz Warmii i Mazur. Potencjał obu regionów jest nieporównywalny, dlatego każdy medal należy przyjąć z dużym uznaniem.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie stołowym odbyły się pod honorowym patronatem Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego pana Jacka Wiśniowskiego.

Największe sukcesy święciliśmy w grze pojedynczej młodzików, gdzie złoto wywalczył Artur Gromek, a brąz Dawid Chilicki (obaj Warmia Lidzbark Warmiński.). Ci sami zawodnicy zdobyli brązowe krążki w grze podwójnej. Srebrny medal w singlu młodziczek wywalczyła Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński).

W rywalizacji drużynowej do rozgrywek centralnych awansowali zwycięzcy i tu triumfowały zespoły z Mazowsza. W młodzikach drugie miejsce zajął Dekorglass Działdowo, a trzecie Ostródzianka, wśród młodziczek na drugiej pozycji uplasował się Dekorglass, wśród kadetów druga była Ostródzianka, a trzeci Dekorglass.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: KSTS Warmia Lidzbark Warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek
Oceń artykuł:

(0)