środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

Wiosenny turniej siatkówki kobiet

Dnia 10 marca w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Polnej 36 z okazji Dnia Kobiet odbył się "Wiosenny turniej siatkówki kobiet" pod patronatem Burmistrza miasta Pana Jacka Wiśniowskiego i radnej Agnieszki Serwach.

Do turnieju przystąpiło 9 drużyn, które po rozlosowaniu podzielono na 3 grupy, w których rozgrywały mecze systemem każdy z każdym. Po rozegraniu meczy grupowych nastąpił kolejny podział. Zwycięzcy grup walczyli o miejsca 1-3, drugie miejsca z grup walczyły o miejsca 4-6 a przegrani z grup o miejsca 7-9.

Po całym dniu zaciętych pojedynków w końcu wyłoniono zwycięzców. I tak kolejną edycję "Wiosennego turnieju siatkówki kobiet" wygrała drużyna Fortunate Orneta otrzymując oprócz Pucharu i medali dla drużyny, kalendarz i koszulkę z podpisami naszych siatkarskich Mistrzów Świata.

Drugie miejsce po przegranym pojedynku i szczególnie zaciętym pierwszym secie zajęła drużyna Team Cresovia Górowo Iławeckie - puchar i medale dla drużyny, na trzecim miejscu mistrzowskiej grupy uplasowała się drużyna Klimat Pieniężno ( Jesienny wicemistrz turnieju).

Kolejne miejsca w turnieju 4 miejsce - ZSiPO Lidzbark Warmiński, 5 - Eksperyment Lidzbark Warmiński, 6 - Akademia Siatkówki Lidzbark Warmiński (najmłodsze uczestniczki), 7 - ZSZ Lidzbark Warmiński, 8 - Zielone, 9 - KLO Lidzbark Warmiński.

Drużyny nagrodzono karnetem do Spa Hotelu Krasicki. Przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszą atakującą turnieju została Asia Borlik - Klimat Pieniężno; nagroda Profesjonalna sesja zdjęciowa ufundowana przez Pracownię Portretową Bernadetta i Piotr Stańko, a najlepszą zawodniczką MVP turnieju została Natalia Konsalik - Fortunate Orneta; nagroda Bon na biżuterię do sklepów APART od Firmy "Heniorek" Agnieszka i Henryk Serwach.

Marcin Dalecki
Zdjęcia: materiały OSiR
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Wiosenny turniej siatkówki kobiet wygrała wygrała Fortunate Orneta
Oceń artykuł:

(0)