Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Zwycięstwa Natalii Bogdanowicz i Dawida Chilickiego

W Lidzbarku Warmińskim odbył się w sobotę (2 lutego) III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów, Kadetów i Młodzików w tenisie stołowym. Zwycięzcy poszczególnych grup wiekowych zapewnili sobie udział w Grand Prix Polski. Tu warto zaznaczyć, że niektórzy zawodnicy mają zagwarantowane miejsce w tych imprezach na podstawie tzw. limitów.

Zawodnicy mimo to stanęli na starcie w Lidzbarku Warmińskim walcząc w wyższych kategoriach wiekowych i to z dużym powodzeniem. Dotyczy to reprezentantów Polmlek Lidzbark Warmiński: Natalii Bogdanowicz i Dawida Chilickiego. Natalia (młodziczka) wygrała rywalizację w kat. kadetek oraz juniorek i wystąpi w GPP w trzech kategoriach wiekowych. Wśród kadetów zwyciężył Dawid i wyjedzie na dwa turnieje ogólnopolskie. Wśród młodziczek triumfowała Zofia Madej (Dekorglass Działdowo) młodzików Michał Lipowski (Dekorglass), a wśród juniorów ich kolega klubowy Mateusz Rutkowski, który wystąpi w dwóch turniejach GPP.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Polmlek Lidzbark Warmiński
Na zdjęciu: Natalia Bogdanowicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Zwycięstwa Natalii Bogdanowicz i Dawida Chilickiego
Oceń artykuł:

(0)