Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Wydarzenia sportowe w ramach 27. Finału WOŚP

Dnia 13 stycznia (niedziela) odbędzie się bieg w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również tego dnia w Ornecie odbędzie się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej oraz Towarzyskie Zawody Strzeleckie.

Bieg rozpocznie się o godzinie 11:30 z Placu Wolności w Lidzbarku Warmińskim. Uczestnicy w ciągu godziny muszą wybiegać jak najwięcej okrążeń. Dystans okrążenia to około 400 metrów, trasa wokół deptaku bez ruchu pojazdów. Technika dowolna: marsz, bieg, marszobieg, nordic walking. Jedno okrążenie liczone jest jako 1 zł. Organizatorzy zapewniają numer startowy, ciepłe napoje, poczęstunek, nagłośnienie.
Zapraszamy na wspólne aktywne spędzanie czasu, a przy okazji wspieramy Lidzbarski Sztab WOŚP.

W ten sam dzień o godzinie 10:00 na hali przy ulicy Sportowej 7 w Ornecie rozpocznie się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej. Zgłoszenia trwają do środy tj. 9 stycznia. Nie obowiązuje opłata startowa. Turniej odbędzie się w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zawodach wystąpi sześć drużyn męskich i 4 drużyny kobiece. Organizator zapewnia obsadę sędziowską, zabezpieczenie medyczne oraz puchary dla wszystkich drużyn.

KS ALFA Reduta Orneta zaprasza na Towarzyskie Zawody Strzeleckie WOŚP z broni pneumatycznej, pistolet lub karabin. Opłata startowa 5zł od konkurencji, ale mile widziane wyższe kwoty, które zostaną przekazane do puszki wolontariuszy. Zawody mają charakter towarzyski nagrodą jest radość z niesienia pomocy. Zaowdy odbędą się na Strzelnicy Pneumatycznej przy ulicy Sportowej 6. Początek przewidziano na godzinę 12:00.

Dalecki Marcin
Zdjęcie: Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Sportowcy też zbierają dla Orkiestry
Oceń artykuł:

(0)