Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Podziel się:

Podziel się:

Zapisy do Halowej Ligi Piłki Nożnej 2018/19 w Ornecie

Za kilkanaście dni odbędzie się inauguracja nowego sezonu ligi halowej w Ornecie, a już od 6 listopada można zgłaszać drużyny. Rozgrywki będą odbywali się na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie.

Na ogół futsal, czyli piłka halowa kojarzy się z trickami, efektowną grą, a ludzie znają jedynie brazylijskiego Falcao czy portugalskiego Ricardinho. Warto napisać, że futsal uczy lepiej analizować grę w jej małym wycinku, dostrzegać szczegóły, które w piłce 11 osobowej często mogą uciec obserwatorowi. Jest grą o wiele bardziej dynamiczną niż klasyczna piłka nożna, stąd wydaje się być narzędziem, które może być wykorzystywane zarówno do rozwijania zawodników jak i trenerów. Dlatego zachęcamy do zgłaszania drużyn (maksymalna ilość drużyn - 14).
Inaugurację nowego sezonu piłki halowej zaplanowano na 24 listopada, natomiast 14 listopada o godzinie 17:30 w hali sportowej OSiR odbędzie się spotkanie organizacyjne.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Andrzej Wejngold, na zdjęciu drużyna FAGUM - BUDOSTAL
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Orneta: Zapisy do Halowej Ligi Piłki Nożnej
Oceń artykuł:

(0)