Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Podziel się:

Podziel się:

Ostatnie wyniki MKS Polonia

PIŁKA NOŻNA\\\ W ostatni weekend października grupy młodzieżowe MKS Polonia zakończyły rozgrywki w rundzie jesiennej sezonu. Natomiast seniorzy idą jak burza i cały czas są liderem klasy okręgowej grupy 1.

Klasa okręgowa Grupa 1:

Dnia 27 października MKS Polonia wywiozła cenny punkt z trudnego terenu w Barczewie. Każdy wiedział, że będzie to mecz walki i tak było. Pisa postawiła ciężkie warunki. Dwa razy Polonia doprowadzała do wyrównania za sprawą najlepszego strzelca drużyny Mateusza Jurczaka.

Cztery dni później Polonia rozgrywała zaległy (wrześniowy) mecz z SKS Szczytno. Na własnym stadionie wygrali 7:1, a bramki zdobywali: Mateusz Jurczak x3, Jakub Dajnowski x2, Paweł Łukasik oraz Grzegorz Jatkiewicz.

Piłkarze nie zdążyli dobrze wypocząć, a już trzeba było mierzyć się z kolejnym rywalem - Mazurem Wydminy. Dzięki zwycięstwu 2:0 nad LKS Mazur Wydminy i bramkach Szymona Dobkowskiego oraz Mateusza Jurczaka MKS Polonia Lidzbark Warmiński utrzymuje 6-punktową przewagę nad drugim LKS Różnowo. Mecz nie należał do łatwych, zawodnicy musieli wykrzesać z siebie maksimum energii, aby wygrać. Należą im się ogromne gratulacje, tym bardziej, że kilka dni wcześniej grali zaległy mecz z SKS Szczytno. W dalszym ciągu Polonia jest niepokonana w lidze.

A już w sobotę tj. 10 listopada okazja do powiększenia prowadzenia. O godzinie 13:30 na stadionie w Bartoszycach MKS Polonia zmierzy się z tamtejszą Victorią, która zajmuje obecnie 11 miejsce w klasie okręgowej. Po 14 kolejkach na swoim koncie zgromadzili 16 punktów. W ostatniej kolejce zremisowali na wyjeździe z Omulwią Wielbark 1:1.

MKS Polonia przypomina, że przed każdym meczem domowym drużyny seniorskiej można nabyć bilet w Habibi Bar. Każda osoba, która przy złożeniu zamówienia, zakupi w Habibi Bar bilet za zamówiony posiłek zapłaci o 10% mniej. Przypominamy, że bilet ulgowy kosztuje 2 zł (osoby do 14 roku życia) a bilet normalny 5 zł (osoby powyżej 14 roku życia). Zapraszamy do skorzystania z oferty.

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1:
Grad goli i remis 3:3 z Victorią Bartoszyce. Rozgrywki w I lidze juniorzy młodsi kończą na najniższym stopniu podium.

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 7:
W ostatnim meczu rundy MKS Polonia przegrywa u siebie z GKS Cresovia Górowo Iławeckie 2:4. Rundę podopieczni Krzysztofa Stępniewskiego zakończyli na 4 miejscu w tabeli.

I liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 3:
MKS Polonia pokonuje na wyjeździe KKS Warmię Olsztyn 2:15. Co to był za mecz, istny festiwal bramek na zakończenie rundy. Podobnie jak trampkarze drużyna młodzików zajęła 4 miejsce.

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 8:
Niezależnie od wyniku spotkania Błękitni Orneta - MKS Polonia wiadomym było, że zawodnicy Krzysztofa Tusińskiego zajmą 4 miejsce w lidze. Jednak nie zniechęciło ich to i pokazali prawdziwy charakter wygrywając w Ornecie 2:1. Młodzi piłkarze licznie zebrali się na swój ostatni mecz ligowy w tym roku i pomyślnie zakończyli rundę.

Marcin Dalecki
Zdjęcie: Ola Miecznikowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)