Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Podziel się:

Podziel się:

VII Lidzbarski Bieg Przełajowy

W niedziele (30 września) odbył się VII Lidzbarski Bieg Przełajowy zaliczany do cyklu V Grand Prix Warmii.

W rywalizacji głównej wystąpiło 90 zawodniczek i zawodników. Pierwszy na mecie zameldował się Dawid Worobiec (Górowo Iławeckie), który o 12 sekund wyprzedził Przemysława Flagę (Barczewo) i Rafała Olkowskiego (Lidzbark Warmiński) o ponad półtorej minuty. Wśród pań triumfowała olsztynianka Marta Góralska.

Druga w klasyfikacji open była Joanna Meller (Dywity), a trzecia Anna Koziełło (Lidzbark Warmiński). Zwycięzcy kategorii: U16/29: Marta Góralska i Dawid Worobiec, U30/39: Joanna Meller i Przemysław Flaga, U 40/49: Małgorzata Wasilewska (Lidzbark Warmiński) i Wojciech Wdowiak (Olsztyn), U50/59: Alina Figat (Bartoszyce) i Cezary Alchimowicz (Napraty), U60+: Halina Gulbicka (Dobre Miasto) i Roman Chodara (Kętrzyn)

Najszybsi lidzbarczanie to wśród pań: Anna Koziełło, Mariola Mazuro i Małgorzata Wasilewska, a wśród panów: Rafał Olkowski, Artur Gwiazda i Bartosz szmelc.

W młodzieżowym biegu na 2 km. zwyciężyła Yulia Chatkina przed Mariolą Maczukin (Jelonki Dobre Miasto) i Maja Kraskowską (Jelonki), a wśród mężczyzn triumfował Kacper Kozaczka (Bartoszyce) przed Damianem Rutkowskim (SP 3 Lidzbark Warmiński) i Kacprem Dajnowskim (Lidzbark Warmiński).

Zdjęcia: citi trail
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Siódmy Lidzbarski Bieg Przełajowy
Oceń artykuł:

(0)