środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Podziel się:

Podziel się:

Wyniki grup młodzieżowych MKS Polonia Lidzbark Warmiński

W miniony weekend 3 zespoły młodzieżowe MKS Polonia Lidzbark Warmiński rozgrywały swoje mecze.

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 8:
W piątek o godzinie 17:00 podopieczni Krzysztofa Tusińskiego na własnym stadionie pokonali GKS Cresovię Górowo Iławeckie 4:2. Po 3 meczach młodzi piłkarze mają 6 punktów.

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 7:
W sobotę trampkarze Polonii udali się na trudny teren do Ornety, aby zmierzyć się z miejscowym zespołem Błękitnych. Mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 1:1. Bramkę dla Polonii zespołu zdobył Michał Borucki. Był to drugi mecz i pierwszy punkt podopiecznych Krzysztofa Stępniewskiego.

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1:
Juniorzy w niedzielę na stadionie im. Henryka Wobalisa w Lidzbarku Warmińskim ulegli UKS Naki II Olsztyn 0:5. Trener Przemysław Stępniewski nie miał dużego pola manewru jeżeli chodzi o skład na ten mecz. W składzie zabrakło kilku ważnych zawodników, którzy nie mogli wystąpić w tym meczu z powodu choroby. Tym, którzy zagrali należą się brawa za determinację i walkę do samego końca. Warto zaznaczyć, że w drużynie gości zagrało 3 Naszych wychowanków: Kamil Dajnowski, Dawid Ostrówko i Dominik Ciesielski. Jeszcze raz życzymy Wam samych sukcesów w nowym klubie.

Zdjęcie: Ola Miecznikowska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Ostatnie wyniki młodych polonistów
Oceń artykuł:

(0)