środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Podziel się:

Podziel się:

Drugie zwycięstwo tenisistek stołowych

Świetnie rozpoczęły tegoroczny sezon ekstraklasy tenisistki stołowe Polmleku Lidzbark Warmiński. Po zwycięskiej premierze na wyjeździe z Bronowianką 3:2 podopieczne trenera Zbyszka Pietkiewicza pokonały w piątek (7 września) we własnej hali GLKS Scania Nadarzyn 3:1. Mamy więc na koncie cztery punkty i możemy ze spokojem czekać na następny mecz w Sochaczewie, który odbędzie się 13 października.

Liderka zespołu Polmleku Ma Wenting gra pod duża presją, której nie wywiera pracodawca, ale ona sama wewnętrznie czuje, że na jej barkach spada odpowiedzialność za lody spotkania. Stąd czasami zdarzają jej się błędy, najważniejsze jednak, że potrafi przełamać chwile słabości i zdobywać punkty. Tak było w potyczce z Paulina Krzysiek, zawodnicza solidną, ale z którą Ma Wenting powinna sobie łatwiej poradzić. Daria Trigolos miała piłeczkę meczową w spotkaniu z Katarzyną Ślifirczyk (10:9 w piątym secie), ale nie wykorzystała szansy i po dwóch pojedynkach było 1:1. Dong Rui Fang wygrała walkowerem, gdyż Klaudia Kusińska z poprzednim spotkaniu z SKTS Sochaczew doznała kontuzji. Kropkę nad „i” postawiła Ma Wenting pokonując Katarzynę Ślifirczyk 3:1. Po wyrównanym początku Ma przejęła inicjatywę i pewnie wypunktowała rywalkę.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Drugie zwycięstwo tenisistek
Oceń artykuł:

(0)