Sobota, 24 października 2020. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

I Runda WPP: MKS Polonia - DKS Dobre Miasto

4 sierpnia o godzinie 17:00 odbędzie się mecz MKS Polonia Lidzbark Warmiński - DKS Dobre Miasto w ramach I Rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski.

#RazemPoZwycięstwo
Po zwycięstwie w Ględach z tamtejszym Jastrzębiem 3-0 czas na kolejną rundę w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Tym razem na drodze Polonii stanie zespół z Dobrego Miasta. DKS zremisował z Wrzesiną 2-2, lecz okazał się lepszy w konkursie "jedenastek". Klub z Dobrego Miasta występuje w klasie okręgowej i jest Naszym bezpośrednim rywalem w tych rozgrywkach.
Początek spotkania już w tę sobotę (4 sierpnia) o godzinie 17:00 na stadionie im. Henryka Wobalisa w Lidzbarku Warmińskim. Serdecznie zapraszamy na mecz i liczymy na głośny i sportowy doping tak, żeby zwycięstwo zostało w Lidzbarku Warmińskim.

Na sezon 2018/2019 zostały wprowadzone bilety i karnety. Zakupując bilet lub karnet wspierasz Klub i dokładasz swoją cegiełkę do jego rozwoju. Bilety na mecz są w cenie: bilet normalny (5 zł), bilet ulgowy (2 zł). Od 6 lipca będzie możliwość zakupu karnetu normalnego/ulgowego na wszystkie domowe mecze rundy jesiennej sezonu 2018/2019. Karnety będą w cenie odpowiednio 40 zł/15 zł. Zakup w biurze MKS Polonii od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00.
Wszelkie informacje również pod telefonem: 726 104 787 - Dalecki Marcin.
#WidzimySięNaMeczu
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: I Runda WPP: MKS Polonia - DKS Dobre Miasto
Oceń artykuł:

(0)