Sobota, 24 października 2020. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

Klasa sportowa o profilu Piłka nożna w technikum obsługi turystycznej

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych razem z MKS Polonia Lidzbark Warmiński, połączyły siły aby utworzyć pierwsza w województwie klasę, w której aby ukończyć szkołę średnią i uzyskać zawód nie trzeba rezygnować z kariery sportowej. Nabór do klasy sportowej cały czas trwa. Pierwsza klasa technikum rusza od września, zapisywać można się do 12 czerwca.

Zapewniamy m.in.: 8 jednostek treningowych w tygodniu + mecze, treningi motoryczne i bramkarskie, profesjonalną bazę sportową, wykwalifikowaną kadrę szkoleniową, wyjazdy na obozy sportowe i turnieje, możliwość wyjazdów na staże zawodowe do Francji, bursę międzyszkolną oraz wyżywienie.

Podania można pobrać ze strony Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych lub uzyskać w placówce szkoły ul. Wierzbickiego 3A. Można także przeprowadzić rekrutację online. Trzeba pamiętać, że po rejestracji online należy zgłosić się osobiście w ciągu 14 dni do sekretariatu szkoły, gdzie zostanie dokończony zapis.

Terminarz rekrutacji do klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych:
Od 7 maja do 12 czerwca 2018 r.- składanie podań w sekretariacie Szkoły;
Do 26 czerwca 2018 r. - składanie dokumentów (oryginał lub kopia świadectwa ukończenia gimnazjum i zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego);
29 czerwca 2018 r. - ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych do Szkoły;
Do 10 lipca 2018 r. - potwierdzenie woli podjęcia nauki w Szkole poprzez złożenie oryginałów dokumentów;
11 lipca 2018 r. - ogłoszenie listy uczniów przyjętych do Szkoły;

Więcej informacji pod numerem telefonu: 726 104 787 - Dalecki Marcin
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marcin Dalecki
Oceń artykuł:

(0)