Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny Ady, Aleksandra, Dagmary

Profil użytkownika Marcin Dalecki

Mikołajkowy Turniej Siatkówki Mężczyzn w Lidzbarku Warmińskim

W hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Polnej 36 w Lidzbarku Warmińskim dnia 8 grudnia odbył się "Mikołajkowy Turniej Siatkówki Mężczyzn" o Puchar Burmistrza Miasta Pana Jacka Wiśniowskiego.

Burmistrz przywitał drużyny, gości i kibiców, a następnie dokonał otwarcia turnieju, życząc jak najlepszych...

Porażka Wenglorza w Ełku

Miniona seria spotkań III ligi siatkarzy była bardzo interesująca. Wenglorz Volley Lidzbark Warmiński po ciężkim boju przegrał z KSD Energoutil w Ełku 1:3.

Z czterech rozegranych spotkań, żadne nie skończyło się w trzech setach. Liderem pozostał Team Cresovia Górowo, zdał trudny egzamin pokonując...

Szymon Szymonowicz – lidzbarczanin z sukcesami

Szymon Szymonowicz pochodzący z Lidzbarka Warmińskiego uprawia zapasy od 9 lat. Pierwsze kroki na macie stawiał pod okiem trenera Bolesława Jurewicza. Szymon jest uczniem Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie i reprezentuje barwy Cementu Gryf Chełm.

Marcin Wróblewski z medalem w Górowie Iławeckim

Końca dobiegło VII Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym. Marcin Wróblewski z Lidzbarka Warmińskiego zwyciężył w kategorii mężczyzn do lat 40, a w kategorii open zajął drugie miejsce.

W kategoriach „szkolnych” oraz wśród kobiet zwyciężali: w kat. dziewczęta ze szkół podstawowych...

Zwycięstwo Polmleku

Polmlek Lidzbark Warmiński pokonał we wtorek (3 grudnia) zespół ATS east rent Białystok 3:1. Tenisistki Polmleku zajmują obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Wtorkowym (3 grudnia) zwycięstwem w Białymstoku nad zespołem ATS east rent 3:1 tenisistki Polmleku Lidzbark Warmiński zakończyły pierwsza...

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie w Lidzbarku Warmińskim

LOK "Warmiak" dnia 8 grudnia zorganizował Mikołajkowe Zawody Strzeleckie.

Drużynowo i indywidualnie, w konkurencjach pistoletu pneumatycznego, karabinu pneumatycznego i drużynowej, rywalizowały 33 osoby. Zawody rozpoczęły się wręczeniem wyróżnień specjalnych: Prezes Zarządu Powiatowego LOK w Lidzbarku...

Wyróżniono zawodników Moto Klubu

Zawodnicy Moto Klubu w Lidzbarku Warmińskim odebrali w Gdańsku dnia 29 listopada statuetki za rywalizację w Mistrzostwach Strefy Polski Północnej.

Na ręce prezesa Jarka Piwnickiego trafił puchar za zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji klubowej. Indywidualnie niemal we wszystkich klasach klub z...

Aleksandra Michalak na Mistrzostwach Świata Juniorów

Aleksandra Michalak odniosła trzy zwycięstwa w grupie eliminacyjnej singla Mistrzostw Świata. Zawodniczka Warmii Lidzbark Warmiński zapewniła sobie udział w turnieju głównym, w którym uległa Yu Hsiu-Ting 1:4.

W Tajlandii trwają od 24 listopada Mistrzostwa Świata Juniorów w tenisie stołowym....

II Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym

Reprezentanci KSTS Warmia Lidzbark Warmiński w weekend 29 listopada/1 grudnia wzięli udział w II Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym, który odbył się w Sępólnie.

Start zagwarantowany mieli reprezentanci KSTS Warmia Lidzbark Warmiński: Natalia Bogdanowicz i Artur Gromek. Dołączył do...

Pracowity weekend Warmii Lidzbark Warmiński

Za Warmią Lidzbark Warmiński pracowity weekend. W sobotę 30 listopada sześcioosobowa drużyna przywiozła z Warszawy sześć medali, a dzień później w klasyfikacji generalnej zajęli drugie miejsce na turnieju w Lubawie.

Dnia 30 listopada lidzbarscy zapaśnicy przywieźli z Warszawy sześć medali,...