Niedziela, 24 stycznia 2021. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Profil użytkownika Marcin Dalecki

Aktywność fizyczna w domu

Już od najmłodszych lat słyszymy, że sport to zdrowie. Przez cały okres edukacji towarzyszą nam zajęcia wychowania fizycznego, dzięki czemu jesteśmy niejako zmuszeni do regularnych ćwiczeń. Jednak jak utrzymać dobrą formę fizyczną nie wychodząc z domu?

E-sport alternatywą w czasie pandemii

Gdy z powodu koronawirusa opustoszały stadiony i hale sportowe, zamknięte zostały uczelnie i szkoły, wolny czas wypełnia coraz skuteczniej e-sport, który może być jedną z alternatyw dla lidzbarskiej młodzieży.

E-sport, czyli electronic sport to rywalizacja w sieciowych grach komputerowych....

Rankingi lidzbarskiej młodzieży w poszczególnych dyscyplinach sportowych

W przerwie w rozgrywkach drużynowych i indywidualnych spowodowanej koronawirusem jest okazja zaprezentować rankingi w poszczególnych kategoriach wiekowych w tenisie stołowym i boksie.

W tenisie stołowym jest sporo akcentów z Lidzbarka Warmińskiego, a niektórzy zawodnicy zajmują eksponowane pozycje...

Marek Niepiekło, Jakub Hanusz, Bartosz Drozd - Moto Klub Lidzbark Warmiński

W dzisiejszym artykule poznamy lepiej sylwetki kolejnych zawodników Moto Klubu Lidzbark Warmiński. Pod lupę wzięliśmy Marka Niepiekło, Jakuba Hanusz i Bartosza Drozd.

Marek Niepiekło jest w szeregach lidzbarskiego Moto Klubu od ponad 15 lat. Niezły wynik, jeśli chodzi o staż w motocrossie, ale to...

Wojciech Kuształa - Moto Klub Lidzbark Warmiński

Wojciech Kuształa reprezentuje Moto Klub Lidzbark Warmiński od wielu lat. W dzisiejszym artykule przybliżymy sylwetkę lidzbarskiego zawodnika.

W dyscyplinie jaką jest motocross występuje bardzo duża rotacja zawodników. Często jest tak, że po kilku sezonach nazwisko znika ze stawki bezpowrotnie. Powyższa...

Lidzbarski sport w cieniu koronawirusa

Kluby piłkarskie odwołują treningi dla grup młodzieżowych, a kolejne imprezy sportowe zostają odwołane. W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem sytuacja w naszym lokalnym sporcie zmienia się bardzo błyskawicznie.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku Warmińskim ze względu na zagrożenie...

"Wiosenny Turniej Siatkówki Kobiet"

Dzień Kobiet przypada 8 marca. W tym dniu w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Polnej 36 odbył się "Wiosenny Turniej Siatkówki Kobiet" o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Pana Jacka Wiśniowskiego i nagrodę specjalną Radnej Agnieszki Serwach pod patronatem Posła na Sejm RP Pana Jacka Protasa.

"Reszta Świata z dwoma porażkami w DLPS

Piętnasta kolejka XXVI edycji Dobromiejskiej Ligi Piłki Siatkowej za nami. Lidzbarski zespół „Reszta Świata” rozegrał dwa spotkania.

Do końca rozgrywek pozostały trzy serie gier. Dobromiejska liga rozgrywana jest w systemie: runda zasadnicza - runda rewanżowa i zazwyczaj na zakończenie play-offy....

Porażka Polmleku z wiceliderem

W meczu ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym kobiet Polmlek Lidzbark Warmiński przegrał w piątek (6 marca) we własnej hali z wiceliderem tabeli SKTS Sochaczew 0:3.

Rywalki wystąpiły w najsilniejszym składzie ze znakomitą Rumunka Iriną Ciobamu, z którą wobec absencji najlepszej zawodniczki Polmleku...

III Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym

Piękny sukces odnieśli młodzi zawodnicy KSTS Lidzbark Warmiński - podopieczni trenera Zbyszka Pietkiewicza. Natalia Bogdanowicz zajęła pierwsze, a jej klubowy kolega Artur Gromek drugie miejsce.

W Sępólnie Krajeńskim odbywał się w weekend (6/8 marca) III Grand Prix Polski Młodziczek i Młodzików....