Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Podziel się:

Podziel się:

Warsztaty czytania wrażeniowego z Małgorzatą Swędrowską.

Zapraszamy na warsztaty czytania wrażeniowego MICZYTAJ – WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, które poprowadzi twórczyni tego innowacyjnego modelu czytania – MAŁGORZATA SWĘDROWSKA.

Spotkania warsztatowe odbędą się w Oranżerii Kultury – 8.10.2020 w 2 grupach:
- godz. 14:00 – zapraszamy w szczególności nauczycieli przedszkoli, nauczycieli klas I – III i świetlicy, nauczycieli bibliotekarzy, animatorów kultury, terapeutów i instruktorów;
- godz. 18:00 – czekamy na rodziców, babcie i dziadków oraz miłośników czytania dzieciom.

Na warsztatach uczestnicy doświadczą na sobie, czym jest czytanie wrażeniowe. Autorka przedstawi to na przykładzie swoich książek „Elementarza w podskokach” oraz „Moja mama, mój tata, Moja babcia mój dziadek”, a także książek obrazowych. Będziemy otwierać książki za pomocą hasła, szukać sposobu na skoncentrowanie dzieci na tekście literackim, wplatać interakcję i zaskoczenie, a wszystko po to, by z czytania uczynić pozytywne wrażenie i takie pozostawić w pamięci dzieci.

MAŁGORZATA SWĘDROWSKA - pedagog, edukator, trener PSPiA KLANZA, wykłada na uczelni, upowszechnia literaturę dla dzieci, twórczyni koncepcji czytania wrażeniowego, publikuje dla dorosłych, wymyśla książki dla dzieci


Oczekujemy serdecznie!

Bezpłatne zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146

Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Czytać każdy może w salonie i na dworze” dofinansowanego przez Narodowy instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Oranżeria Kultury
Oceń artykuł:

(0)