Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

Podziel się:

Podziel się:

WYDARZENIA TEATRALNE W ORANŻERII KULTURY

Zapraszamy serdecznie na niezwykłe WYDARZENIA TEATRALNE z udziałem wykonawcy performancu ADAMEM WALNYM 23.07.2020, w czwartek, do Oranżerii Kultury w Lidzbarku Warmińskim.

- Godz. od 13:00 do 16:00 – TEATRALNE WARSZTATY RODZINNE - „Teatr Przedmiotu” kierowane są do Całych Rodzin. Wspólnie ustawimy scenografię, zapoznamy się z rekwizytami i kostiumami. Można dołączyć o dowolnej godzinie.

- Godz. 16:00 – SPEKTAKL „NOE” z twórczym udziałem publiczności. Adam Walny zaprezentuje plenerowe widowisko w oryginalnej technice – figur & instrumentów – grających na żywo zarówno, jako instrumenty i figury. Scenariusz został napisany przez Artystę na podstawie Księgi Rodzaju. Muzykę skomponował Jan Wyszkowski.

ADAM WALNY ur. 1972 r. w Poznaniu, z wykształcenia jest lalkarzem oraz reżyserem teatru lalek. Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Artysta założył Instytut Teatru Przedmiotu – objazdowy zespół edukacji teatralnej. Walny jest twórcą takich widowisk jak m. in. Kuglarz i Śmierć, Motyl, Przygody Kropli Wody, Genesis, Kamieniarz, Szekspir - made in Poland.

Zapraszamy Miłośników Teatrów tradycyjnego i alternatywnego bez względu na wiek – ilość miejsc jest ograniczona. Ważna informacja – obowiązuje rezerwacja.

Informacje i zapisy, kontakt: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Oranżeria Kultury oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: WYDARZENIA TEATRALNE W ORANŻERII KULTURY
Oceń artykuł:

(0)