Piątek, 4 grudnia 2020. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Podziel się:

Podziel się:

ZIMOWE FANTAZJE MUZYCZNE Filipa i Oskara - solo i w duecie

Oranżeria Kultury zaprasza 24. stycznia 2020 – w piątek, o godz. 18:00 na recital fortepianowy Filipa Lewandowskiego i Oskara Piędziaka.

Obaj pianiści aktualnie uczęszczają do PSM II st. im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, gdzie uczą się w klasie fortepianu prof. Bożeny Krygier. Zaprezentują m. in. utwory Szostakiewicza, Liszta, Mozarta.

OSKAR PIĘDZIAK - w 2018 roku ukończył szkołę muzyczną I st. w Lidzbarku Warmińskim pod kierunkiem mgr. Oleny Prodan-Rostkowskiej. Gra w Big Band prof. Adama Wendta, który jest jednym z najwybitniejszych muzyków jazzowych.

FILIP LEWANDOWSKI - ukończył szkołę muzyczną I st. im. Henryka Wieniawskiego w Gdańsku. Zafascynowany jest muzyką Chopina, ale rozwija się także w sferze muzyki rozrywkowej koncertując z innymi instrumentalistami. Warmia i Mazury są mu bliskie, gdyż od kilku lat regularnie gości w Olsztynie i okolicach.


Oczekujemy serdecznie!

Bezpłatne zaproszenia i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Oranżeria Kultury oraz opublikowany na portalu Lidzbark Warmiński: Zimowe fantazje muzyczne w Oranżerii Kultury
Oceń artykuł:

(0)