Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Podziel się:

Podziel się:

KREATYWNY GRUDZIEŃ W ORANŻERII KULTURY

Koniec tygodnia w Oranżerii Kultury zapowiada się kreatywnie! Zapraszamy i proponujemy koncert, warsztaty, otwarcie wystawy!

13.12.2019, w piątek, o godz. 19:00 do Oranżerii Kultury na KONCERT MONIUSZKOWSKI. Będzie to koncert pieśni Stanisława Moniuszki w roku 200-lecia urodzin kompozytora. Wystąpią ks. Zbigniew Stępniak – bas, bassoprofondo oraz Natalia Klykova – fortepian. W repertuarze usłyszymy m. in. utwory: " Trzech budrysów", "Znasz-li ten kraj"," Dziad i baba" czy "Ten zegar stary” z opery "Straszny dwór".

14.12.2019, w sobotę, o godz. 14:00 – warsztaty LUDZIE KARTKI PISZĄ. Tegoroczną, zimową edycję zdominuje styl vintage. Królować będą koronki, aniołki – kremowe, beżowe kolory. Wszystko w szlachetnym „starym stylu”. Warsztaty tradycyjnie poprowadzi Grażyna Kraczek.
Zapraszamy maluśkich, trochę większych i jeszcze większych – już szykujemy przecudne materiały.

15.12.2019, w niedzielę, o godz. 17:00 – wernisaż salonowy Pawła Oleszczuka OSTATNI TAKI PEJZAŻ. Cytując autora będzie to „20 zdjęć wybranych spośród tych, które powstały na przestrzeni 10 lat na Warmii, krainie, w której zakochałem się od pierwszego wejrzenia”.

Oczekujemy serdecznie!

Bezpłatne zaproszenia i zapisy: oranzeria@lidzbarkw.pl oraz tel. 517 262 146
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Oranżeria Kultury
Oceń artykuł:

(0)